Reklāmas iespējas

Afisu stabi 10 gb.

Vai vēlaties, lai Jūsu reklāmas ierauga visi tirdzniecības centra Spice apmeklētāji?

- Izvietojiet Jūsu zīmolu uz afisu stabiem, mums tādi ir desmit, kuri ir izvietoti pa visu tirdzniecības centra teritoriju.

Stendu izvietošana

Jums ir kāds jauns produkts, kuram nepieciešama reklāma? – Izmanto kādu no stendu izvietošanas vietām tirdzniecības centrā Spice.

Jūsu jaunais produkts nepaliks neievērots!

Auto izvietošana Spice teritorijā

Pārāk maz klienti dodas apskatīt jauno auto modeli? – Tad ved to pie klientiem! Spice piedāvā auto izvietošanas vietas Spice teritorijā, lai visi to varētu aplūkot, un uzzināt tieši par Jūsu jauno auto modeli ko vairāk.

Lielformāta plakātu izvietošana

Vēlaties izvietot lielformāta plakātu, lai visi to varētu redzēt? – Izmantojiet kādu no tirdznicības centra Spice piedāvātajām plakātu izvietošanas vietām. To nevarēs nepamanīt!

Reklāma uz eskalātoriem

Jūsu veikals atrodas otrajā stāvā un vēlaties, lai par to uzzina visi apmeklētāji no pirmā stāva? – Reklāma uz eskalātoriem ir domāta tieši Jums!

Grīdas uzlīmes visā Spice teritorijā

Vēlaties, lai Spice apmeklētāji apmeklē tieši Jūsu veikalu? – Tad vediet viņus uz Jūsu veikalu paši! Izmantojot grīdas uzlīmes pa visu Spice teritoriju.

Video reklāma

Dažādas video reklāmas vienmēr piesaista cilvēku skatienus, tādēļ izmantojiet šo iespēju pārraidīt Jūsu video reklāmu visiem Spice apmeklētājiem!

Audio reklāma

Jūsu reklāma pa visu tirdzniecības centru Spice? – Kāpēc gan ne? Izmantojat audio reklāmas iespējas, un neviens apmeklētājs nespēs izvairīties no Jūsu piedāvājuma.

Bukletu dalīšana

Nepieciešama neliela, bet efektīva reklāma? – Bukletu dalīšana vienmēr ir efektīva, un tādā veidā arī var patīkami iepriecināt savus topošos klientus, sagādājot viņiem jaukus pārsteigumus, nododot tos viņu rokās.