Atpakaļ pie saknēm, mājās, drošībā- Sencis

31.10.2016

Viena no ziemas tēmām - ieritināšanās dīvānā. To turpinot gribu jūs iepazīstināt mazliet ar to ko ikdienā daru. Viena no manām sirdslietām - izdomāt kā produktu iedzīvināt, iemājot un kā patērētāju iekārdināt ar šo produktu. Parādīšu jums mazu ieskatu kā es darbojos ar mīksto mēbeļu ražotāju Sencis, starpcitu, šī ražotāja mīkstās mēbeles var iegādāties tirdzniecības centra Spice home otrā stāva veikalā "Nakts mēbeles ".


Kopā ar fotogrāfu Marku Litvjakovu uz vienu pilnu dienu apdzīvojām FonStricka villu un ļāvām dīvāniem izvēlēties savas sienas un sajūtas. Nenoliedzami kontrasti ir lielisks instruments , kā labāk izrādīt dīvāna mājīgumu un mīkstumu. Noliekot to pie mazliet nodrupušas un nekārtīgas sienas- pats dīvāns iegūst daudz mīlīgāku izskatu, nekā tas būtu siltas gaismas apspīdētā, labi izremontētā viesistabā. Un ,ja skatamies kopumā uz fotosesiju tendencēm , tad tieši senas muižas un pilis ir šī brīzā mēbeļu fotogrāfēšanas trenda vietas. Šie ir tie mazie triki, kurus kopā saliekot sanāk mājīgas un vilinošas bildes. 

Šī,savukārt, ir bilde no procesa, piemērs, kā viens objekts nomāc otru. Vērojot šo tehnisko bildi (telefona bildi) ir diezgan skaidrs,ka lampa nomāc galveno objektu- Dīvānu. Bet šajā procesā ir jāizmēģina visas opcijas. Un nenoliedzami šiet palīdz tehniska bildēšana, kaut vai ar telefonu, jo caur objektīvu vienmēr viss izskatās savādāk kā dzīvē. 

Tad teik piemeklēts atbilstošais gaismeklis. Šis ,piemēram, ir no veikala Alan Deko mans šīmēneša atradums. Lielisks eksemplārs urbānai metāla grīdas lampai. 235 eiro. Kā arī galdiņš ar koka ripas imitētu virsmu, arī no veikala Alan Deko 195 eiro., Savukārt skaistais vilnas paklājs ir no veikala Mūzas istaba. 


Lielu lomu spēlē arī kopējā gaismas noskaņa. Esam izvēlējušies darboties ar dienas gaismu, kas arī, nenoliedzami, ir šī brīža tendence fotogrāfijā. Krāsu gammu esam izvēlējušies mierīgu un latvieša mīļajā- bēšīgajā tonī. 


Smuko, mazo pīto buciņu var iegādāties veikalā The Pier , 39 eur. Lieliska mājīguma deva jūsu guļamistabai vai viesistabai. Savukārt Latvijā darināto balto lampu iespējams pasūtīt vaikalā 4rooms, tirdzniecības centra Spice home pirmajā stāvā. Šis rudens un arī ziema, nebūs izņēmums, kad daba vēlēsies ienākt mājās, tādēļ fotoesijā parādās arī virpoti koka bluķi. 


Šis lielais, spilvenu pārpillnais ir mans favorīts. Dīvāns ,kas veidojas no detaļām. Un katrs pasūtītājs to var garināt pēc saviem ieskatiem. Tas ir arī izcls aizvietotājs izvelkamajam viesu dīvānam, jo noņemot spilvenus veidojas normāla guļamā zona, bez visas izvilkšanas opcijas. 

Un nav tā, ka tā vien gribētos pasēdēt šādā, mazliet spocīgā ainiņā, bet tomēr kaut kas pievelk, ne? 

Maza nianse- Sencis slaveno chesterfield dīvānu gatavo no auduma, nevis kā ierasts to redzēt no ādas. Tādejādi tas no kabineta mēbelēs kļūst par dzīvojamās istabas sastāvdaļu. 

Tā mēs sabildējām teju visas Stricka villas sienas un devāmies mājās. Nu nepamet mani sajūta, ka man arī gribās to spilvenu dīvānu. Liekas pat neticami ,ka kāds ir iedomājies dīvānu mīkstumus radīt ar reāliem spilveniem. Absolūti traks gājiens iedomājoties, kas ar tiem spilveniem notiek ģimenē ar bērniem! Bet pāri visam - pati sevi sakārdināju ar sajūtu ko šie dīvāni paveica vecā muižā. Malači. Nu ko, tiksimies vēlāk, iešu klāt galdus un tiksimies pavisam drīz ar skaistiem galda klājumiem svētkiem.