Lauki dzīvokļa vannasisabā, ko ne?

18.08.2017

               Pelēkā nokrāsa...Kamēr vēl vasaras pēdējie elpas vilcieni, gribas vēl par to domāt. Gribas sajust un pasapņot. Sen esmu domājusi par to,ka man patīk tādas lauku dzīves pamatvērtības, bet tajā pašā laikā man patīk komforts, silts ūdens un duša.  Tad nu šoreiz tas viss apvienots. Raupji materiāli un daba kopā ar pelēkām betona flīzēm , labu santehniku un smaržīgu dušasželeju. 


           Pelēkie toņi pēdējā laikā ir populārākie toņi interjerā. Ļoti labi saskan ar citiem toņiem, izceļ to labās īpašības, neizvirzot sevi pirmajā plānā. Lielisks un universāls fons. Pelēkie toņi ir neitrāli, pasīvi (bet tas atkarīgs no toņu niansēm), piestāv jebkura veida telpām, jebkurai noskaņai un jebkuram iekārtojumam.

Pelēkajiem toņiem ir ļoti daudz nianšu un tumšuma pakāpju. Neprasmīgi izmantota pelēkā krāsa ir pietiekami banāla un garlaicīga. Pateicoties neitrālajai novietnei krāsu paletē, pelēkie toņi nevar apžilbināt acis.

Man personīgi tuvs viedoklis par šo...

Pelēka krāsa- harmonijas simbols. Lai gan pelēkie toņi asociējas ar pelēkās pelītes kompleksu, nevajadzētu kļūdīties- šīs krāsas cienītāji ir silti, vienkārši, tomēr stipri cilvēki. Stress? Viņie tas ir svešs! Līdzsvars, harmonija un talants vētras laikā saglabāt mieru- šīs īpašības pavada tos, kurus nepelnīti nenovērtē.

Ieaicinot šo krāsu savās mājās, harmonija starp ikdienas darbiem un domām, laikam ejot ieviesīsies pavisam blakus. Kombinējami ar baltajām un brūnajām krāsām. Šīs krāsas istabām sniedz patīkamu un privātuma sajūtu, tāpēc šī krāsa lieliski iederās guļamistabā un viesistabā, kur gribās atpūsties un atslābināties

Un ja gadās kā šajā vannasistabā, kur vēl vanna nav atradusies, tad esi radošs. Liec uz bluķa bļodu un mazgā seju te. Pavisam vienkārši un dekoratīvi. Un man šķiet ,ka vannasistaba ir viena burvīga vieta kur lasīt grāmatas....Tādēļ, saku,ka nekad nenošausi greizi,ja māju dekorēsi ar grāmatām. Mazais triks- izvēlies saskaņotas grāmatu muguriņas, un efekts būs dubultlabs. 

Ja vannasistabā ir laba ventilācija tad vannasistaba ne ar ko neatšķiras no citām istabām. Lampas, mīkstās mēbeles, galdiņi, grāmatuplaukti, nekam nav šķēršļu. 

Šīs fotosesijas dizains ir tāds lielisks veids kā ievilkt lauku sajūtu pilsētas vannasistabā. Lai katru rītu mazgājot zobus ir mazliet kā laukos...Halāts un dvielīts uz koka trepju malas, bļoda uz koka bluķa un kājas uz salmu paklājiņa...


Stils :Baiba Prindule-Rence www.feja.lv 

Foto:Elīna Upmane www.upmane.com