Dabas iedvesmoti matu produkti

12.07.2017

Mēs arvien lielāku uzmanību pievēršam vides piesārņojuma un toksīnu radītajiem bojājumiem. Papildus veselīgam dzīves veidam un uzturam pilsētnieki meklē tādus matu kopšanas produktus, kas satur dabiskas un organiskas sastāvdaļas.

The Body Shop ir izstrādājis matu kopšanas produktus, kuru sastāvā iestrādātas dabīgas eļļas, sviesti un augļu biezeņi. Šie produkti, palīdz kopt un pabarot gan matus, gan galvas ādu nevis tikai nomaskē esošo problēmu.

Zīmola interesantākais jaunums - Fuji Green Tea attīrošs skrubis matiem un galvas ādai. Palīdz uzlabot asinscirkulāciju, attīra matus un galvas ādu no jebkāda veida netīrumiem

20.50€

Intensīvai matu kopšanai The Body Shops iesaka barojošu kokosriekstu eļļu, kas stiprina un mīkstina matus. To var lietot vairāko veidos - pirms matu mazgāšanas, ieklājot sausos matos un paturot 5 minūtes, kā matu masku, uzklājot uz matiem un ļauj iedarboties visas nakts garumā, kā serumu - lieto pēc matu mazgāšanas, lai pabarotu sausos matu galus.

13.30€

Savukārt intensīvi barojošā banānu matu kopšanas sērija ir pagatavota no gardā nogatavinātu banānu biezeņa, kas iegūts Ekvadorā. Šī sērija matiem nodrošina patiesi intensīvu barošanu, īpaši piemērot blondiem matiem.  

12.90€ (šampūns), 9.90€ (kondicionieris), 20.50€ (maska)

Foto: publicitātes, shutterstock