Dior – dabiskums ir jaunais LUKSUS

14.03.2017

Par pavasarīgu pārsteigumu parūpējies luksusa klases zīmols Dior, papildinot Hydra Life līniju ar jauniem, dabiskiem produktiem.


Jaunie līnijas produkti satur dabiskas sastāvdaļas to optimālā koncentrācijā, nodrošinot ilgstošu mitrināšanu.  Pirmo reizi Dior pētnieciskā laboratorija uz ādu raudzījās kā dzīvu orgānu, atbalstot tās dabisko mikrofloru. Zīmols priekšplānā izvirza dabiski skaistu ādu, kurai nav nepieciešams grims – ādu, kura elpo un ir pilna ar dzīvību.

Moto “vairāk ir mazāk” vistiešākajā veidā attiecas uz šo līniju, jo produkti nesatur neko lieku, arī iepakojums ir videi draudzīgs. Līnijā ietilpst 4 attīrošie produkti – mazgājošas putas, micelārais ūdens, līdzeklis make up noņemšanai un attīrošs pūderis. Šie produkti atveseļo ādas mikrofloru, palīdz atbrīvot ādu no netīrumiem, grima un atmirušajām ādas šūnām, sagatavojot to kopjošo produktu uzklāšanai.

Nākamo soli – ādas dabisko pašatjaunošanos un mitrināšanu palīdz veikt 5 produkti – mitrinoša ūdens essence, sorberta krēms, gēla, mālu un balzāma maskas. Šo līdzekļu vieglā tekstūra un aktīvās formulas nodrošina dabisku mitrināšanu visas dienas garumā, vienlaikus aktivizējot ādas dabiskās aizsargspējas. Pēc produktu lietošanas  ādā atjaunojas dabiskais mitruma līmenis, tā kļūst spēcīga un iegūst dabisku mirdzumu.

Pieejams: Douglas, Debenhams

Teksts: Ageless.lv

Foto: Publicitātes