Ideālam grimam. Jaunākie tonālie līdzekļi

23.01.2017

Aplūkojam pēdējo mēnešu jaunumus tonējošo produktu segmentā, kur aizvien nozīmīgāku lomu sāk ieņemt tā dēvētie Cushion produkti, kas ļauj uzklāt līdzekli ar īpašu spilventiņu nevis pirkstiem.


Maksimāls pārklājums

Yves Sant Laurent Le Cushion Encre de Peau tonālais līdzeklis sniedz tūlītēju svaigumu bez spīduma, radot maksimāli pārklājošu efektu. Ilgstoša noturība un matējošs efekts.

€ 58.99 Douglas, Debenhams

Matēts finišs

Dior Forever Perfect Cusion koriģē ādas nepilnības, matē un ideāli pārklāj ādu. Komplektā ar mīkstu aplikātoru un Air Cusion patentētu tehnoloģiju rūpēsies par svaigu sejas ādu visu dienu.

€ 51.60 Douglas, Debenhams


Noturība dienas garumā

Estee Lauder jaunais Double Wear Nude Cushion Stick Radiant Make up sola nodrošināt nevainojamu, 8 stundas noturīgu pārklājumu, vienlaikus mitrinot un sniedzot enerģiju sejas ādai. 

€ 48 Douglas, Debenhams


Pārklājums un aizsardzība

MAC Mineralize Moisture SPF 15 Foundation tonālais krēms rada optisku retušas efektu, kas nomaskē nepilnības un smalkās krunciņas, piešķirot ādai vienmērīgāku toni. Atstaro gaismu un nodrošina aizsardzību pret sauli.

€ 36 Douglas

                                                

Viens piliens – izcils rezultāts!

Pietiek ar pilienu Clinique BIY Blend It Yourself Pigment Drops, lai ikdienas sejas kopšanas krēms kļūtu par tonālo līdzekli. Produkts satur koncentrētu pigmentus, kurus var dozēt pēc vajadzības. Viens piliens līdzekļa radīs BB vai CC krēma efektu, divi, trīs veidos noturīgāku un biezāku pārklājumu.

€ 38 Douglas, Debenhams

Teksts: Ageless.lv

Foto: Publicitātes