Jaunākie aromāti Viņai un Viņam

15.01.2019

Jummy Choo Fever ir aicinošs aromāts, kurš izsmalcināti balansē starp saldu, balzāmisku, augļainu, siltu un asu. Zedi ir izteikti valdzinoši un šīs smaržas noteikti izvēlēsies dāmas, kuru plānos ir vilināt un reibināt. 

€ 52,99 (40mlEdP).

Jimmy Choo smaržu versija vīrietim Man domāta atraktīvam un dinamiskam vīrietim. Svaigs, uzmundrinošs aromāts ar vetīveru, cipresi un salviju, asumam melnais pipars, bet noslēpumam – āda, sandalkoks un vaniļa. €79,00 (100mlEdT).

Princesse Marina de Bourbon Cristal Royal Passion smaržās ietērptas mocijas, mīlestība, kaislība. Zaļš ābols, bergamote - jaunībai! Jasmīns, tuberoze, sandals - sievišķībai! Un mandele, pralinē, vaniļa – saldam  noslēpumam! € 55,99 (50mlEdP).


Coach Platinum aromātā dominē kadiķoga, ananāss, sandalkoks, salvija, āda un vaniļa, kas piešķir nelielu siltumu un . €89 (100mlEdP).

Trussardi Riflesso aromātā virsējās un sirds notīs jaušas bergamote, ģerānija, lavanda, zaļais ābols, bāzes notis krietni jaudīgākas - āda, vetivers un saldā tonkas pupiņa. Īsts piektdienas vakara aromāts. €100 (100mlEdT).

Šis Uomo Salvatore Ferragamo austrumu ādas aromāts Signature for man iesākas ar Tonkas pupiņām, kafiju un ādu, kas kopā ar pačūliju, kanēli, rozā pipariem un cipresi veido kombināciju, kuru izvēlēsies iekšēji interesants vīrietis. €91 (100mlEdP).

Pieejams Dougas, Debenhams.