Kā izvēlēties nakts krēmu. 4 vērtīgi padomi

30.01.2017

 Nakts laikā uzlabojas ādas vielmaiņa un šūnu atjaunošanās norit līdz pat astoņām reizēm ātrāk nekā dienā. Tādēļ kosmētikai, kuru lietojam pirms gulētiešanas, ir ļoti liela nozīme.

Kamēr guļam, āda aktivizējas un tai ir nepieciešama kopšana, kas atbalsta ādas dabiskās funkcijas. Tāpēc nakts kopšanas  produktiem nevajadzētu būt trekniem, lai āda varētu uzsūkt produkta sastāvā esošās aktīvās vielas un atjaunoties. Tas ļaus no rīta pamosties ar svaigu un veselīgu ādas toni.

Nakts krēmos ir vairāk aktīvo sastāvdaļu, tādēļ tie ir intensīvākas iedarbības nekā dienas krēmi. Izvēloties nakts produktu jāņem vērā ādas vajadzības. Ja 25 - 30 gadu vecumā pietiks ar vieglu, mitrinošu produktu, tad pēc 30 jau jāraugās pret krēmiem ar reģenerējošām īpašībām.

Nakts produktu sastāvā esošas aktīvās vielas veicina asinsriti, uzlabo skābekļa piekļuvi šūnām un palīdz stimulēt kolagēna un elastīna sintēzi, kā arī veicina ādas virskārtas atjaunošanos Neizvēlies pārāk spēcīgu, vecumam neatbilstošu produktu, jo tas var traucēt ādas pašatjaunošanās procesiem.

Nakts kosmētiku ieteicams lietot dažas stundas pirms gulētiešanas. Lai kosmētika iedarbotos, sejas ādai jābūt rūpīgi attīrītai.  Krēms labāk iedarbosies, ja klāsi to uz mitras ādas, plānā kārtiņā. To, kas nav iesūcies, vēlams pēc aptuveni 20 minūtēm notīrīt ar salveti, lai netraucētu ādai elpot un nekavētu mikrocirkulācijai.

Teksts: Ageless.lv

Foto: Shutterstock