Kā iegūt izteiksmīgas skropstas. Padomi un produkti.

15.07.2016


Tušas izvēle - individuāla

Skropstu garumu un biezumu nosaka iedzimtība, veselības stāvoklis, dzīvesveids un ārējās vides faktori. Ar gadiem skropstas kļūst smalkākas un to skaits samazinās. Tāpēc ik pa laikam skropstu tušas pielietojuma mērķis, līdz ar to arī tušas izvēle, var mainīties. Nav ideāla risinājuma, kas derētu ikvienam un tušas izvēle ir ļoti individuāls process. Vispirms ir kritiski jānovērtē savu skropstu stāvoklis un jāsaprot, kādu efektu vēlies panākt. Skropstu garums, biezums, acs un plakstiņa forma - tas viss ir būtisks, lai atrastu savu ideālo skropstu tušu. 

Kuplinošajām skropstu tušām birstīte ir biezāka, ar daudz sariņiem, kas dod iespēju uzklāt vairāk tušas, padarot klājumu biezāku.

null

Yves Saint Laurent  kuplinoša skropstu tuša

Ar mākslīgo skropstu efektu, nodrošinot maksimālu apjomu no skropstas saknēm līdz galiem.  B5 Pro-vitamīns stiprina un skropstas. Pieejams 6 toņos.

EUR 34.49 (Douglas, Debenhams)

Ja skropstas ir plānas, tad labāk izvēlēties birstīti ar dažādu garumu sariņiem, kas vienlaicīgi nodrošina kā biezinošu, tā pagarinošu efektu.

null

Lancôme Grandiôse kuplinoša un pagarinoša skropstu tuša

Īpašā gulbja kakla formā veidotā birstīte ļauj nokrāsot skropstas no pašām saknītēm līdz galiņiem, tādā veidā iegūstot kuplas skropstas un ''atvērtas'' acis. 

EUR 34.99 (Douglas, Debenhams)

Jo smalkāka birstīte, jo vieglāk būs uzkrāsot smalkas, īsas skropstas. Gumijas birstīte atdala katru skropstiņu un tās parasti izmanto tušām ar pagarinošu un kuplinošu efektu.

null

Clinique High Impact īpaši kuplinoša  skropstu tuša

Ar vienu klājumu padara skropstas izteiksmīgi  kuplas. Unikāla birstīte, kas nodrošina  gludu klājumu, neveidojot kamoliņus.

EUR 34.45

Spirālveida birstīte ļaus vieglāk iekrāsot mazās skropstas un izveidot vēdekļa veida atliektas skropstas.

null

Max Factor Voluptuous False Lash Effect

Ar mākslīgo skropstu efektu. Acumirklī paceļ skropstas, padarot tās biezākas, apjomīgākas un greznākas.

EUR 16.99 (Douglas, Drogas)

Plānas un smalkas skropstas var padarīt izteiksmīgākas, pirms tam uzklājot īpašas bāzes, kuras pārklāj skropstas, pastiprinot tušas efektu.

null

Dior Diorshow Maximizer 3D apjomu piešķiroša skropstu bāze

Padara skropstas kuplākas. Bagātināts ar atjaunojošām eļļām, kas uzlabo skropstu stāvokli. Var uzklāt zem jebkuras tušas un lietot pa nakti kā masku. 

EUR 34.60 (Douglas, Debenhams)

Kā iegūt skaistas skropstas

Daudzi kosmētikas ražotāji piedāvā īpašus līdzekļus skropstu augšanai, kas atšķiras gan pēc iedarbības, gan konsistences. Izvēloties kādu no šiem līdzekļiem jāņem vērā, ka efektu sasniegsi tikai tad, ja lietosi tos regulāri. Skropstu augšanu stimulējošu preparātu efektu varēsi novērtēt tikai pēc pāris mēnešiem, jo skropstas aug cikliski. No savas pieredzes varu rekomendēt Lurey Lash MD skropstu augšanu veicinošu serumu. Tas patiešām darbojas, par ko pārliecinājos pati, nepilna mēneša laikā iegūstot tik garas skropstas, ka apkārtējie interesējās vai neesmu tās pieaudzējusi. Lai arī man ir jūtīgas acis, šis produkts tās nekairina, jo nesatur parabēnus, smaržvielas un alkoholu. Maksimālo efektu produkts sniedz pēc aptuveni divu mēnešu lietošanas, pēc tam to var nelietot katru dienu, bet aptuveni divas reizes nedēļā. Iegūto efektu var uzturēt aptuveni pus gadu.

null

Lurey Lash MD skropstu augšanu veicinošs serums.

EUR 69 (Debenhams)

null

7 padomi skropstu tušas uzklāšanai

Lai skropstas būtu patiesi izteiksmīgas, ieteicams ievērot dažus skropstu tušas uzklāšanas "knifiņus":

·  ja birstīte tiek vilkta zigzagveidā, uz katras skropstas nokļūst vairāk tušas;  

·  lai noklātu visu skropstu virspusi, acis nedaudz jāpiever;

·  acu kaktiņos esošo skropstu nokrāsošanai, acis jāatver pēc iespējas platāk;

·  lai skropstas izskatītos dabiski biezas, mēģini ātri „pamirkšķināt” uz birstītes;

·  krāsojot skropstas birstīte nav vairākkārt jākustina augšup un lejup pa tūbiņu, jo tas veicina tušas saskarsmi ar gaisu, paātrinot tās izžūšanu;

·  maksimālam efektam vari kombinēt vairākas tušas! Sāc ar kuplinošu tušu, pēc tam izmanto smalkāku birstīti, turot to vertikāli;

·  skropstas noteikti nevajadzētu krāsot stiegā, lai nesasmērētu augšējo plakstiņu, ko ir grūti notīrīt. Labāk to darīt lēnām un baudīt perfektu rezultātu.

Teksts: Ageless.lv

Foto: Shutterstock, Publicitātes foto.