Kakla āda kopšana. Padomi un produkti

13.01.2017

Kakla āda kopšana. Padomi un produkti

Kakla zonā āda ir daudz plānākā un sausākā nekā sejas, tāpēc tā ātrāk zaudē elastību, mitrumu un tvirtumu. Uzzini, kā pareizi kopt kakla ādu un kādus jaunus produktus šajā segmentā piedāvā kosmētikas ražotāji. 

  • Atbilstoša kosmētika

Rūpējoties par sejas ādu, kaklu nevajadzētu atstāt novārtā. Šajā zonā faktiski nav tauku dziedzeru, tāpēc kaklu mitrināt vajag katru dienu. Tam derēs kā ikdienas sejas kopšanas kosmētika, tā specializēti līdzekļi kaklam un dekoltē zonai. Attīrot kakla ādu izvairies no produktiem, kas satur spirtu un antiseptiskas vielas. Kaklam nebūs piemērota kosmētika, kas domāta problemātiskai un taukainai sejas ādai.  

  • Pareiza kosmētikas uzklāšana

Rūpējoties par kakla ādu, būtisks ir pareizs kosmētikas uzklāšanas virziens. Tas jāveic virzienā no kakla bedrītes uz augšu, bet sānos - no ausīm uz leju.

  • Stāja

Tā kā kakla muskuļi ne tikai noliec un groza galva, bet arī stiprina kakla ādu, pareizai galvas pozai un stājai ir ļoti liela nozīme. Seko līdzi, lai mugurai būtu taisna kā ejot, tā sēžot. Pretējā gadījumā atslābs ne tikai kakla āda, bet arī veidosies dubultzods.

  • Vingrojumi

Kaklu satur aizmugurējie (galvas grozītājmuskuļi), sānu muskuļi un priekšējie muskuļi. Tiem visiem vajadzētu regulāri nodrošināt gan stiprināšanu, gan stiepšanu. Tāpēc ievies par ikrīta rituālu vienkāršu vingrojumu kompleksu, kas sevī ietver kakla izapļošanu un kakla muskuļu stiepšanu.

  • Procedūras

Kakla ādai piemērotas ir dažādas masāžas, injekcijas, procedūras ar ultraskaņu vai galvaniskajām strāvām, kā arī frakcionētā radiofrekvence. Vari apgūt arī sejas un kakla zonas pašmasāžu un praktizēt to mājās. 

  • Izvairies no strauja svara zuduma

Īsā laikā āda nespēj savilkties un strauji zaudējot svaru, pastāv risks iegūt ļenganu kaklu un dubultzodu. Tādā gadījumā līdzēt vairs varēs tikai plastikas ķirurgs.

  • Maini paradumus

Ja tev patīk skatīties TV vai lasīt guļot uz augsta spilvena, maini šos paradumus. Vispareizākā ir sēdus pozīcija, atbalstoties pret ērtu atzveltni, lai mugura nebūtu salīkusi.

Jaunākie produkti kakla ādas kopšanai


Sisley krēms kakla ādai

Īpaši izstrādāts kakla krēms, kas nodrošina ādas elastības nostiprināšanos. Mitrina, atjauno un novērš ādas novecošanās pazīmes. Ādu savelkoša iedarbība.

€130 (Douglas, Debenhams)

Origins Plantscription™ Powerful kakla un dekolte liftinga līdzeklis

Satur Āfrikas bērza, jūras fenheļa, Arabica kafijkoka sēklu un bambusa ekstraktus, kas nostiepj, izlīdzina un nostiprina ādu.

€ 65.99 (Douglas)

TEAology Ginger Tea mitrinošs krēms sejai un kaklam

Satur melnās tējas uzlējumu, ingveru, C un E vitamīnus, hialuronskābi. Mitrina, atjauno un nostirpina sejas un kakla ādu.

 € 37.99 (Douglas)

Estée Lauder New Dimension Tighten + Tone krēms kaklam un dekoltē

Acumirklī mitrina ādu un stimulē to ar inovatīva aplikatora palīdzību. Padara ādu elastīgu, stingrāku, veido vienmērīgu ādas toni un piešķir ādai veselīgu mirdzumu.

€ 100.99 (Douglas, Debenhams)

Clarins Super Restorative kakla un dekoltē krēms

Īpaša ādas kopšana kakla un dekoltē ādai sievietēm no 50 gadu vecuma. Uzlabo ādas tekstūru, izlīdzina un nostiprina ādu, novērš pigmentācijas veidošanos.

€ 85 (Douglas, Debenhams)

Teksts: Ageless.lv

Foto: Shutterstock, publicitātes