Dekoltē kopšana. Praktiski padomi

15.03.2017

Ir svarīgi zināt, ka par dekoltē zonu jārūpējas īpaši, jo āda šajā vietā ir jūtīgāka, plānāka, ar tendenci ātrāk novecot. 

Ikdienā dekoltē jākopj tikpat rūpīgi kā seja, veicot atbilstošu attīrīšanu un barošanu. Lietojot masku sejai, neaizmirsti par dekoltē. Reizi nedēļā arī šai zonai nepieciešams pīlings. Ja āda ir sausa, ieteicams izvēlēties maigu pīlinga krēmu ar augļskābēm, kas veicinās atmirušo raga kārtas šūnu nolobīšanos un ādas atjaunošanos.  Dekoltē zonai vari lietot kā savus ikdienas sejas kopšanas līdzekļus, tā specializētus produktus. Lietojot dekoratīvo kosmētiku sejai neaizmirsti saskaņot toņus, lai dekoltē un sejas krāsa neatšķirtos un  neveidotos redzama pārejas līnija.

Kā pareizi uzklāt krēmu dekoltē zonā

  • Ierīvē plaukstās nelielu daudzumu sejai vai dekoltē kopšanai paredzētu krēmu.
  • Vieglām apļveida kustībām uzklāj krēmu uz dekoltē virzienā no krūšu bedrītes uz pleciem.
  • Šādā pašā veidā veic gan dekoltē zonas attīrīšanu, gan maskas uzklāšanu un noņemšanu.
  • Atceries, ka ar augšupejošām kustībām spītē gravitācijai! Neievērojot šo nosacījumu, veicināsi ātrāku dekoltē zonas novecošanu.

Padomi dekoltē zonas kopšanai:

Sausai dekoltē ādai palīdzēs eļļas komprese. Nedaudz uzsildi augu eļļu, samitrini tajā marli vai auduma salveti un uzklāj uz attīrītas kakla un dekoltē ādas. Pēc 10 - 15 minūtēm iemasē eļļas atlikumu ādā vai nomazgā to ar siltu ūdeni.

Tonusam un asinsrites uzlabošanai noderēs konstrastduša un ik rīta sejas, kakla un dekoltē zonas masāža ar ledus gabaliņiem.

Ļoti piemēroti dekoltē zonai ir krēmi ar kalogēnu un elastānu, kas stiprina ādu un padara to tvirtāku.

Sauļojoties par dekoltē zonu jārūpējas tāpat kā par seju. Noteikti lieto līdzekļus ar UV staru filtru, jo tāpat kā sejai, arī dekoltē ir raksturīga pigmentācija.

Trenē ādu! Ar dažādu vingrinājumu palīdzību izvingrināti gan sejas, gan kakla un dekoltē zonas muskuļus. Noliec galvu pa kreisi, pa labi, uz priekšu, atpakaļ, vienlaikus pretojoties galvas kustībām ar rokām, pieliekot tās pārmaiņus pie deniņiem, pieres un pakauša. Lēni apļo galvu visos virzienos, cenšoties izstiept kaklu. Pēc tam piespied zodu un atmet galvu pēc iespējas vairāk atpakaļ, tā atkārtojot piecas reizes.

Produkti dekoltē zonai:

Clarins Extra Firming reģenerējošs kakla un dekoltē krēms. EUR 74.99


Sensai Cellular Performance krēms kakla un dekoltē zonai. EUR 111

EISENBERG kakla un dekoltē zonas līdzeklis. EUR 121

TEAology Ginger Tea Energizing Aqua mitrinošs krēms sejai un kaklam. EUR 37.99


Artemis Skin Specialists Re-firm kakla un dekoltē krēms. EUR 39.95 (50% atlaide www.douglas.lv)

Teksts: Ageless. lv

Foto: Shutterstock, publicitātes foto