Kārdinoši aromāti Viņai un Viņam

13.02.2018

Februārī, kad gaisā valda mīlestība, smaržas ir labākā dāvana, ko mēs viens otram varam dāvāt. Spice Life apkopojis jaunākos aromātus, kuri spēj piesaistīt pretējo dzimumu.


Aromāts, kas provocē

Pazīstamais apakšveļas zīmols Agent Provocateur laidis klajā aromātu Aphrodisiaque, kurš rada iekāres un  pavedināšanas auru. Tas iesākas ar kazenes notīm, sajaucas ar jasmīnu un baltajiem pipariem, atveras ar vaniļas orhideju un medu, bet noslēdzas ar muskusu un sveķu akcentiem. € 89 (80ml EdP). Douglas.

Starp citu - iegādājoties šo aromātu, DĀVANĀ iespējams saņemt oriģinālās Agent Provocateur biksītes!


Tuberozes spēks

Boucheron laidis klajā sešu jaunu parfimērijas ūdeņu sēriju, kurus iedvesmojušas dažādas Dienvidu pilsētas. Īpaši vēlamies izcelt Tubereuse de Madras, kurā atspoguļojas viens no šā brīža modīgākajiem smaržu pasaules aromātiem – tuberoze, kuru papildina apelsīnu ziedi, ilang-ilang, vaniļas un sandalkoks. €199 (125ml). Douglas.

Negaidīts pārsteigums

Ja esiet pazīstami ar klasisko Dior Poison, tad Poison Girl Unexpected patiesi pārsteigs. Dzirkstošs, svaigs ziedu aromāts - skābi, ass un negaidīts! Augļu saldums, asas garšvielas un jutekliski samtaini ziedi sajaucas ar skābenu augļu intensitāti. Jūtams arī ingvers, vaniļa, Tonka pupiņas un muskuss. € 80.30 (50mlEdT). Douglas, Debenhams. 

Brīvās mīlestības revolūcija

Ar šo smaržu Gucci atšķir jaunu nodaļu Gucci Guilty smaržu stāstā, kas neiespaidojas no sabiedrības likumiem un dzimumu normām. Aromāts ir vienlīdz pieņemams kā sievietei, tā vīrietim. Galvenās notis – kazene, augļu šipra, roze, ciprese, bergamote, pačūlija, ambra un muskuss, kas to visu kopā veido par romantisku, brīvas mīlestības aromātu. € 99 (50mlEdP). Douglas. 

Jauns leģendas turpinājums

Ar smaržu līniju Emblem Montblanc uzrakstīja jaunu nodaļu savā parfīmu grāmatā un tā svaigākais, nu jau trešais papildinājums Absolu simolizē panākumiem bagātu vīrieti un tajā vērojama kontrastu saspēle starp siltu koksni un vēsām garšvielām un augļu kokteili. €82 (100mlEdT). Douglas, Debenhams. 

Valdzinošā elegance

Boss The Scient Parfum Edition tumšais un spēcīgais aromāts domāts vīrietim, kurš skaidri zina, ko vēlas. Satur afrodīzisko maninkas augļa ekstraktu un īrisa ekstraktu, kas pazīstams ar savu valdzinošo aromātu, tāpēc ir viena no dārgākajām smaržu sastāvdaļām pasaulē. Sākas uzmundrinoši, bet noslēdzas ar siltu noslēpumainību, padarot šo aromātu patiesi kārdinošu. €129 (100ml EdP). Douglas, Debenhams. 

Atklāt vīrieša patieso dabu

L'Homme Prada L'Eau jaunais aromāts raksturo vīrišķos pretstatus – no vienas puses tas ir atvērts un pārliecinošs, no otras jūtīgs un noslēpumains. Iesākas kā svaiga gaisa vēsma, priekšplānā izvirzot ingveru un neroli ziedu aromātu. Toties tā būtība ir pavisam cita – dzintars, sandalkoks, ciedrs un viedri pūderaina dūmaka. Aromāts, kas atklāj vīrieša juteklisko pusi. €74 (50mlEdT). Douglas.