L'ORÉAL Paris jaunums - produkti dabiski mirdzošam grimam!

08.05.2018

Vasarai piestāv svaigs, vienmērīgs, gandrīz nemanāms grims. Tādu iespējams iegūt izmantojot L'ORÉAL Paris jaunos produktus – BB krēmu, izgaismojošos pilienus, mirdzošo pūderu paleti un lūpu spīdumu. 


Bonjour Nudista jaunās paaudzes BB krēma uzlabotā formula bagātināta ar dabiskas izcelsmes sastāvdaļām – šī sviestu, zaļo tēju un aprikozēm. Šis vitamīnu kokteilis baro un mitrina sejas ādu, vienlaikus sniedzot svaigu mirdzumu. Nemanāmā tekstūra piemērota jebkuram sejas tonim un āda izskatās atpūtusies un dabiski mirdzoša.

Cena: EUR 12,99

Glow Mon Amour izgaismojošie pilieni bagātināti ar kokosriekstu eļļu. Izmalcinātā, viegli slīdošā formula pieejama divos dažādos toņos. Pilienus var pievienot kā ikdienas mitrinātājam, tā tonālajam līdzeklim vai grima bāzei. Tos var lietot uzklājot tieši uz sejas augstākajiem punktiem, ļaujot iegūt izteiksmīgu mirdzumu.

Cena: 14,99

Jaunā La Vie Em Glow izgaismojošo palete apvieno četrus samtainas tekstūras pūderus. To sastāvā esošā kokosriekstu eļļa nodrošina vieglu produktu uzklāšanu. Pieejamas divas universālu toņu kolekcijas. Pūderus var izmantot kā acu izgaismošanai, tā vaigu kaulu akcentēšanai un sejas kopējam mirdzumam.

Cena: 17,49

Jaunā Color Richie lūpu krāsa paceļ krāsas mirdzumu jaunā dimensijā. Kolekcijā ietilpst 15 toņi, kas viegli klājas uz lūpām. Gluda, plāna un nesalīpoša tekstūra. Krāsu toņus iedvesmojušas ziedlapiņas, sulīgi un krāsaini augļi, kas bagātināti ar daudzdimensiju pērļu mirdzumu ļauj izcelt lūpas. Sastāvā esošās eļļas gādā par lūpu mitrināšanu un vienā produktā apvienota lūpu maska, balzāms, lūpu krāsa un spīdums.

Cena: EUR 13.

Pieejams Drogas.