Lūpas kā ielu stila zvaigznei. 5 aktuāli toņi

11.07.2016


Koši sarkans

Sarkana lūpu krāsa izsenis ir grima klasika. Šosezon aktuāli ir eksperimenti ar dažādām tās variācijām. Koši sarkanais vairs nav tikai svētku tēla elements. Nebaidies šo toni izvēlēties arī savām ikdienas gaitām, kas ļaus izcelt tavu personību!

null

Bobbi Brown Luxe Lip Color mitrinoša lūpu krāsa

Drosmīgākie un spilgtākie toņi, kādus jebkad radījis šis zīmols. Piesātinātā lūpu krāsas formula uzlabo mitruma līmeni lūpās, intensīvi atjaunojot un kondicionējot. Zīmols to raksturo kā pavisam jaunu interpretācija par greznību.

€ 35,99 (Douglas)


Koraļļu rozā

Maigais, koraļļu rozā tonis ir šīs sezonas galvenā aktuālitāte kā apģērbu, tā grima modē. Tas piestāv gaišu matu īpašniecēm un būs īpaši piemērots stilam, kurā dominē košas krāsas un akcenti.

null

Yves Saint Laurent Rouge Volupté lūpu krāsa

Būdams īstens kulta produkts, šī lūpu krāsa apvieno plūstošu toni ar komfortu, ko sniedz sešas dažādas eļļas, kuras kopj lūpas un nodrošina tām ilgstošu mitrināšanu

€ 34,49 (Douglas, Debenhams)


Piesātināti brūns

Kopš 90.gadiem, brūnā lūpu krāsa periodiski atgriežas tendenču topos. Lai arī šis tonis vairāk saistās ar rudeni, to droši var izvēlēties arī izteiksmīgam vasaras make up. Kopumā brūnā krāsa piestāv visiem, viss atkarīgs no pareizā toņa izvēles. Gaišmatēm labāk piestāvēs aukstie kafijas krāsas toņi, kamēr tumšām, brūni iedegušām dāmām labāk lūkoties pēc siltajiem riekstukrāsas un tumšiem terakota toņiem.

null

Sensai Rouge Vibrant Cream lūpu krāsa

Nodrošina lūpām starojošu krāsu un lielisku mitrināšanu. Lūpu krāsā ir iestrādāti krāsu pigmenti, kuri izceļ lūpu krāsas toni un padara lūpas pilnīgas un jutekliskas.

€ 32,73 (Douglas, Debenhams)


Dabisks spīdums

Kā kontrasts košajiem toņiem vienmēr aktuāls būs atturīgs spīdums, kas pietuvināts lūpu dabiskajam tonim. Viegls, caurspīdīgs tonis piestāvēs tā dēvētajam nude grimam,

null

Dior lip glow pomade lūpu spīdums

Intensīva lūpu kopšana apvienojumā ar dabisku, viegli rozā toni. To var lietot kā vienu, tā zem lūpu krāsas vai atstāt uz nakti, kā mitrinošu lūpu masku. Lūpas kļūst maigas, piepildītas un dabiski starojošas.

€ 34.60 (Debenhams, Douglas)


Koši oranžais

null

Clarins Joli Rouge lūpu krāsa

Krēmveida lūpu krāsa, kas apvieno izteiksmīgu krāsu un spīdumu. Mīkstas, elastīgas, pilnīgas un mitrinātas lūpas.

€ 23,95 (Douglas, Debenhams)


Teksts: Ageless.lv

Foto: publicitātes foto, Douglas.lv, Shutterstock