Mossa apvieno sejas masku un nakts krēmu

02.05.2017

Pirmo reizi dabīgās kosmētikas zīmols MOSSA radījis daudzfunkcionālu masku un nakts krēmu apvienotu vienā produktā. Krēms – maska Energy Boost ir spēcīgs vitamīnu kokteilis sejas ādai ar 8 augu ekstraktiem.


Tendence padarīt kosmētikas produktus daudzfunkcionālus kļūst arvien pieprasītāka. Ja ikdienas nakts krēmu pamatfunkcija ir ādas reģenerācija, tad sejas maska iedarbojas daudz plašāk. Jaunais Energy Boost produkts atjauno, nomierina, dziļi mitrina, uzlabo ādas toni, kā arī rūpējas par pretnovecošanās iedarbību, kolagēna sintēzi, ādas tvirtumu un veselīgu izskatu. Produkta sastāvā ir smiltsērkšķu, pīlādžu, ķirbju, cidoniju, jāņogu, lāceņu, aveņu un dzērveņu ekstrakti, kā arī vitamīni C un E, kā arī mazmolekulārā un lielmolekulārā hialuronskābe.

Produktu kā sejas masku ieteicams lietot pāris reizes nedēļā, uzklājot to biezā kārtā uz attīrītas sejas ādas un ļaujot iedarboties 20 minūtes, pēc tam noslaucīt. Lietojot kā nakts krēmu, produkts ir jāuzklāj plānā kārtā uz tīras sejas ādas. “Ja nākamajā dienā jādodas uz svarīgu pasākumu, bet laiks maskas uzklāšanai pietrūkst, tad, uzklājot Energy boost uz nakti, ― efekts būs garantēts,” skaidro MOSSA kosmetoloģe Karīna Zandberga-Palma.

Foto: facebook.com/mossacosmetics

Ekskluzīvi pieejams tikai veikalos Drogas. Produkta regulārā cena 15,95 EUR (60 ml).