Smaržu jaunumi. 12 aktuāli aromāti sievietēm

02.10.2017

Jaunākie rudens/ziemas aromāti aicina mūs vēl uz brīdi pakavēties atmiņās par vasaru un neskumt par gadalaika maiņu, bet baudīt dzīvi un tvert gaistošo mirkli.

 

Escada Celebrate N.O.W. aromāts apzīmē sievietes dabu (Nature of Women). Tas cildina sievietes drosmi, izturību un pārliecību. Aromātu veido siltās kanēļa, vaniļas un tonka pupiņas pamatnotis, bet magnolija piešķir smaržas greznības nianses. €68,99 (50 ml EdP)

Chanel Gabrielle smaržas veltītas leģendārajai Chanel modes nama izveidotājai un tajā atspoguļojas viņas mīļākie baltie ziedi – tuberoze, jasmīns, apelsīna koka ziedi un ilang, ilang. €103 (50ml EdP)

 

Dolce&Gabbana iepazīstina ar ikoniskā aromāta The One jaunu un vieglāku versiju. Baltā lilija, bergamonte, mandarins, līčija un baltais persiks piešķir svaigumu, bet vaniļa, vetīvers un muskuss pasvītro aromata jutekliskumu. €73 (50ml EdT)

 

Radot jauno Ever Bloom Ginza Flower aromātu, Shiseido parfimērs Aureliens Gišārs vēlējās radīt savu ziedu – fikciju, kas raksturo mūsdienu Japānu. Iedvesmojoties no Tokijas luksusa un mākslas rajona Ginzas, viņš izveidoja harmonisku un svaigu aromātu modernai pilsētniecei. € 85,50 (50mlEdP)

Lancome La Vie Est Belle L’Eclat parfimērijas ūdens piesaista ar bergamontes un apelsīna ziedu radīto svaigumu, kas pāraug izteiksmīgās sandalkoka un vaniļas notīs, piesķirot smaržām orientālu noskaņu. €85 (50mlEdP)

Raksturojot savu jauno aromātu Nectar Love, zīmols DKNY to salīdzina ar vilinošu ziedu, kas piesaista bites. Tas panākts izmantojot medus šūnas un neroli, kas izceļ šīs smaržas starp citām. Aromātā jaušas arī citrusu, balto ziedu, ciedru, vaniļas un muskusa notis. €62,99 (50ml EdP)

My Burberry Blush jaunais aromāts raisa asociācijas ar ziedu plaukšanas gaisīgo mirkli. Tas atveras ar granātābolu un citrusu, kas pāriet rožu ziedlapiņu un ābola notīs, bet noslēdzas ar jasmīnu un glicīniju. € 89 (EdP 50ml).

Ar savu jauno aromātu Twilly d’Hermès, zīmols cenšas uzrunāt jauno paaudzi. Smaržu iedvesmas avots ir zīmola šaurās, krāsainās zīda šalles, bet aromātā  jūtams ingvers, tuberoze un sandalkoks. € 91 (EdP 50ml).

Gucci jaunajā aromātā Bloom izcelta nots no auga, kas iepriekš smaržās nav ticis izmantots, – Indijas kviskvalisas. Šī vīteņauga sievišķīgais aromāts lieliski sasaucas ar  tuberozes un jasmīna ēteriskajām eļļām. € 75 (EdP 30ml).

Bvgari jutekliskā vakara aromāta Goldea The Roman Night būtību veido muskusa un raupjās koksnes smarža, kas pāriet pačūlijas un vetīvera sakņu notīs. Izsmalcinātas un greznas smaržas iekārojamai sievietei. € 98 (EdP 50ml).

Dior Miss Dior jaunais aromāts veltīts mūžsenajai mīlestības tēmai. Aromātu ievada daudzveidīga rožu ziedu buķete, ko papildina citrusi, melnais pipars un pačūlija. € 96,50 (EdP 50ml). Douglas, Debenhams. 

 

Gadu pēc Prada smaržu pāra La Femme izlaišanas, klajā laista spēcīgāka šī aromata versija Intense.  Tajā dominē tuberoze, kas papildināta ar ilang ilang un pačūlīju. € 76 (EDP 50 ml);