Strobēšanas tehnika. Padomi un produkti

31.08.2016

Tā balstās uz kontrastu starp matētu pamatu un mirdzošiem akcentiem vietās, kur gaisma dabiski krīt uz sejas. Salīdzinot ar konturēšanu, šī tehnika ir ievērojami vienkāršāka un ātrāk izpildāma. Sāc ar to, ka sagatavo sejai matētu pamatu, izvēloties atbilstošu tonālo krēmu. Pēc tam izvēlies sejas izgaismotāju ar perlamutra mirdzumu, kas labi atstaro saules gaismu. Gaišai sejas ādai piemērots būs tonis ar sārtu apakštoni, vidēji tumšu ādu labāk izgaismos zeltīts apakštonis, kamēr tumšai ādai atbilstošs ir  bronzīgs apakštonis.

Sejas izgaismotāju klāj uz tām sejas zonām, kur parasti piekļūst visvairāk saules gaismas: virs uzacu kaula, uz vaigu kauliem, uz deguna pacēluma, virs virslūpas un uz zoda. Ja baidies, ka izgaismojošie līdzekļi varētu izcelt taukainas ādas spīdumu, izmēģini pūderveida izgaismotāju, kas neaizsprostos poras

Maybelline New York Facestudio Master Strobing Stick strobēšanas zīmulis

Krēmīgā formula ar mikro pērlēm ļauj izgaismot seju vien pāris sekundēs. Viegli piešķir dimensiju un mirdzumu saviem vaibstiem un atklāj strobēšanas efekta spēku!

€9.99  Drogas

Bobbi Brown Highlighting Powder mirdzošs pūderis - izgaismotājs

Ideāli piemērots sejas un ķermeņa izgaismošanai. Pūdera zīdainā, vieglā un gaismu atstarojošā tekstūra padara ādu mirdzošu un skaistu.

€ 48,99 (Douglas)

Sensai Silky Highlighting Powder izgaismojošs pūderis

Dabiski izgaismo sejas ādu un parūpējas par jauneklīgu izskatu. Komplektā ir iekļauts spogulītis un otiņa

€44.54 (Debenhams)

Teksts: Ageless.lv