TESTS.Guinot Techni Slimming ķermeņa procedūra

28.10.2016

Nogurums, nomāktība, liekā svara pieaugums - tās ir problēmas, ar kurām saskaramies sākoties rudens sezonai. Lielisks veids, kā attīrīties no uzkrātajiem toksīniem, uzlabot pašsajūtu atbrīvoties no kāda lieka centimetra ir atbilstošas ķermeņa procedūras izvele. 

Spices blogs testē Guinot Techni Slimming ķermeņa procedūru.

Masāžu veic Lelde Štrauberga, KOLONNA DAY SPA salona t/c "Spice" kosmētiķe.

Procedūra sākas ar klasisku limfodrenāžas masāžu ķermenim. Tā ir ne pārāk spēcīga, lēna, virzīta pa limfas plūsmas līnijām. Šīs masāžas laikā tiek nodrošināta limfmezglu atvēršana un paātrināta limfas attece. Tā uzlabo ādas mikrocirkulāciju, palīdz izvadīt lieko šķidrumu, tādejādi atslogojot problemātiskās zonas un organismu kopumā. Pēc tam kājas, vēders un viduklis tiek ietīts iepriekš sagatavotās, siltās, ar pretcelulīta serumu piesūcinātais bandāžās. Lai nodrošinātu termo efektu, papildus ķermenis tiek ietīts plēvē un apsegts ar segu. Tas nepieciešams, lai siltuma ietekmē atvērtos ādas poras un bandāžu sastāvā esošās aktīvās vielas varētu labāk uzsūkties.

KOLONNA DAY SPA salona t/c "Spice" kosmētiskais kabinets.

Tas nepieciešams, lai siltuma ietekmē atvērtos ādas poras un bandāžu sastāvā esošās aktīvās vielas varētu labāk uzsūkties. Viena no galvenajām sastāvdaļām, ar ko piesūcinātas šīs saites, ir kofeīns. Līdzās asinsrites veicināšanai, tas palīdz šķelt taukaudus un samazināt celulītu. Pēc aptuveni 20 minūtēm ķermenis tiek atbrīvots no plēves un bandāžām. Tas ir mitrs, kas liecina par to, ka procedūra patiešām strādā. Veicot Techni Slimming procedūru kursu (6 – 10 reizes), iespējams ne tikai samazināt problēmzonu apkārtmērus un celulītu, bet arī acīm redzami uzlabot ādas kvalitāti un atbrīvoties no tūskas. Uzreiz pēc procedūras jūtama pašsajūtas uzlabošanās un enerģijas pieplūdums, tāpēc tā ir ir īpaši piemērota rudens/ziemas sezonai.

Procedūras cena: € 55.00

Procedūras ilgums: 60 min.

Vairāk par ķermeņa kopšanu rudens/ziemas sezonā lasi Spice Life izdevumā!

Foto: Publicitātes foto