Urban Decay palete – viss sejas korekcijai

29.11.2017

Urban Decay Naked Skin multifunkcionālais komplekts apvieno sevi visu, kas nepieciešams sejas nepilnību maskēšanai, sejas toņa uzlabošanai, izgaismošanai un konturēšanai.

Paletes vienā pusē atrodas vieglas tekstūras pūderi, otrā - fiksējoši krēmveida produkti. Tos var jaukt kopā vai klāt vairākās kārtās, lai iegūtu viegli koriģējošu vai izteiktu rezultātu. Pieejamas divas dažādu toņu paletes – gaišam/vidējam ādas tipam un vidējam/tumšam ādas tipam.  Paletē atrodas viss, lai konturētu, uzlabotu sejas ādas toni un izgaismotu ādu.

Sejas konturēšana balstās uz tumšāku un gaišāku toņu saspēli. Tumšākais tonis rada ēnu ilūziju un tiek  uzklāts vietās, kur dabiski krīt ēna. Tas ir ap sejas ovālu, zem zoda un zem vaigu kauliem - zonām, kuras vēlies padarīt šaurākas. Savukārt ar izgaismošanas palīdzību akcentējam vietas, kuras vēlamies izcelt, jo gaisma piešķir apjomu. Izgaismota tiek zona pa sejas centru no pieres līdz zodam. Gaišais tonis nomaskē tumšos lokus un vizuāli atsvaidzina sejas ādu. Savukārt izmantojot produktus ar spīdumu, var panākt ir kā saules apspīdētus sejas vaibstus un šo triku izmanto akcentējot vaigu kaulus, virs uzacīm un uz zoda. Tiesa, jāatceras, ka izgaismotāju ar spīdumu neklājam uz krunciņām, jo tad tās kļūs vēl izteiktākas.

Cena: €50.99

Foto: Shutterstock, publicitātes.