Urban Decay – zīmols, kas akcentē personību

04.11.2016

Populārais amerikāņu dekoratīvās kosmētikas zīmols Urban Decay, kurš vasaras beigās ienāca Latvijas tirgū, atvēris savu stendu Douglas veikalā t/c Spice. 

Urban Decay zīmols pasaulē ir pazīstams pateicoties plašajam toņu spektram un spilgtiem krāsu risinājumiem. Tā vēsture aizsākās 90-to gadu vidū, kad divas domu biedrenes Sandija Lernere (Sandy Lerner) un Vendija Zomnira (Wende Zomnir) nolēma lauzt kosmētikas nozarē līdz šim atzītos klasiskos standartus. Viņas nodibināja alternatīvu zīmolu drosmīgām sievietēm, kuras vēlas izcelt personību ar grima palīdzību. Urban Decay savu filozofiju nav mainījis līdz pat šai dienai, turpinot provocēt, izaicināt un pārsteigt. Zīmols uzskata, ka grims nav domāts, lai noslēptu trūkumus, bet, lai parādītu pasaulei savu individualitāti!

Urban Decay stends Douglas veikalā t/c Spice.

Urban Decay ikoniskākie produkti ir slavenā NAKED acu ēnu palete, acu ēnu bāze Primer Potion, kā arī izsmidzināmais grima fiksators All Nighter Spray. Visus šos produktus esmu izmēģinājusi un droši varu rekomendēt. It īpaši acu ēnas, kuras pateicoties īpašai pigmenta infūzijas sistēma nodrošina izteiksmīgu, noturīgu krāsu, kas labi klājas un nesaiet mīmikas krunciņās.

Naked ēnu palate. No € 28,99 (Douglas)

Pirmo reizi dodoties uz Urban Decay stendu ir vai nu skaidri jāzina savas vēlmes vai jārēķinās ar to, ka nāksies veikalā pavadīt zināmu laiku. Izvēle no, piemēram, 100 lūpu krāsu toņiem vai 50 lūpu zīmuļiem nav no vieglākajām. Taču, viennozīmīgi – šeit izdosies atrast ko piemērotu ikvienai gaumei un vajadzībai. Vaicājot par Urban Decay sezonas tendencēm zīmola make up konsultants Modris Zaķis uzsver, ka nu jau vairākas sezonas galveno aktualitāti raksturo vārdi “I Woke Up Like This”. Tātad – ikdienā make up ir dabisks un neuzkrītošs, bet svētku grima galvenais priekšnoteikums – lai tas piestāv, atbilst konkrētā mirkļa sajūtām un izceļ personību. Modris Zaķis atzīmē, ka nav nepieciešamības katrā sezonā mainīt krāsu paleti. Labāk meklēt savu ideālo un tad pieturēties pie atbilstošākās krāsu gammas.

Urban Decay lūpu krāsa. € 18,99 (Douglas)

Arī man bija iespēja pie Modra izmēģināt Urban Decay dienas grimu, kas sākotnēji šķita nemanāms, bet pēc saņemto komplimentu skaita sapratu, ka efekts bija izcils! Grims turējās visas dienas garumā, atstājot svaigas, starojošas un atpūtušās sejas iespaidu.

Teksts: Una Ulme (Ageless.lv)

Foto/ Facebook/Urban Decay, publicitātes foto.