Uzlādējoša ādas kopšana – MÁDARA jaunie koncentrāti sejai

26.06.2018

Iepazīsties ar MÁDARA koncentrātiem ampulās – spēcīgas monodevas mērķtiecīgai iedarbībai un tūlītējam rezultātam.

Pašmāju kosmētikas zīmols MÁDARA laidis klajā trīs efektīvus koncentrātus ar augstu aktīvo vielu īpatsvaru, kas dozēti ampulās, ļaujot uzklāt tieši tik daudz līdzekļa, cik nepieciešams. Ampulas paredzētas konkrētu ādas problēmu risināšanai un ir ideali piemērotas lietošanai mājas apstākļos. 

Mirdzumam - Antioxidant Enegiser ampulas

Ādu ik dienu apdraud miljoniem brīvo radikāļu – tās ir agresīvas skābekļa molekulas, kuras rada gaisa piesārņojums un ķīmikālijas, UV staru radiācija, kā arī neveselīgs dzīvesveids. Brīvo radikāļu galvenais ierocis ir spēja bojāt veselīgas ādas struktūras, tāpēc ne velti tos sauc par lielāko jauneklīgas ādas ienaidnieku. Šīs ampulas ieteicamas gadījumos, kad novērojamas pirmās novecošanās pazīmes, nogurusi, bāla un nedzīvīga āda nevienmērīgs ādas tonis, pigmentācija, kuperoza, apsārtusi āda. Ideāli piemērots smagi strādājošiem un uzdzīvi mīlošiem pilsētniekiem, kā arī pirms un (it īpaši) pēc atrašanās atklātā saulē un emocionāli un fiziski stresainos dzīves posmos.

Sastāvā esošais A un E vitamīns, kas palīdz neitralizēt piesārņojumu un brīvo radikāļu nodarīto kaitējumu, bet Omega 3-6 taukskābes palīdz aizkavēt kolagēna noārdīšanos, spēcina ādas aizsargbarjeru, samazina fotonovecošanās pazīmes un padara ādas toni vienmērīgu.

Mitrumam - Hylauronic Collagen ampulas

Apkārtējās vides faktori un novecošanās izmaina epidermas un dermas stāvokli – ādas aizsargbarjera pavājinās, šūnas zaudē ūdeni un kairinātāji vieglāk ievaino ādu. Āda kļūst sausāka, tā dehidrējas, kļūst jutīgāka, plānāka un zaudē apjomu. Šīs ampulas ieteicamas gadījumos, kad āda kļuvusi sausa, parādās smalkas krunciņas, zūd tvirtums.

 Sastāvā esošā mazmolekulārā hialuronskābe spēj iedarboties uz ādas dziļākajiem slāņiem, lai palielinātu ūdens rezerves un veicinātu kolagēna veidošanos. Rezultātā āda kļūst tvirtāka, biezāka un elastīgāka. Savukārt lielmolekulārā hialuronskābe darbojas ādas virskārtā, izveidojot elpojošu un mitrinošu slāni, kas palīdz noturēt ūdeni, neļauj mitrumam izgarot, un pasargā ādu no kaitīgas ārējās iedarbības, novēršot kairinājumu. Un visbeidzot – ūdeni piesaistoši augu cukuri uzlabo spēju apgādāt ādas šūnas ar ūdeni. Nostiprina ādas aizsargbarjeru, veicinot keramīdu un keratīna veidošanos. Palielina mitruma rezerves un dabīgās hialuronskābes veidošanos.

Tvirtumam - Amino Fill 3D liftinga ampulas

 Hronoloģiskā novecošanās padara ādu un tās zemādas audus vājākus. Zemādas taukslāņu novājināšanās izraisa vispārīgu ādas apjoma zudumu un atslābina ādu. Rezultātā ādas virsslānis kļūst nevienmērīgs – uz tā parādās smalkas krunciņas. Ampulas paredzētas vecumām 35+, kad āda ir nobriedusi, novājināta, sāk zaudēt apjomu un tvirtumu. Tās būs efektīvas arī gadījumos, ja ir vēlme būtiski uzlabot ādas izskatu pirms svarīga notikuma. 

 Sastāvā esošie augu izcelsmes biopolimēri veido elastīgu, noturīgu liftinga tīklu, kas ilgstoši stiprina ādu virsslāņa līmenī. Uzlabo ādas struktūru – samazina krunciņas, uzlabo tvirtumu un maigumu. Tostarp aminolipīdi veicina kolagēna veidošanos un nostiprina ādu. Veicina novecojušu ādas apjomu veicinošu šūnu (taukšūnu) atjaunošanos, lai palielinātu apjomu.

Pieejams zīmola MÁDARA veikalā.