Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti.
Apstiprinot sīkdatņu lietošanu, jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Privātuma politika
Pārvaldīt

Svētdien Basketbola diena “Spicē” – satiec un izaicini valstsvienības spēlētājas!

23.05.2019

Tuvojoties lielajam starptautiskā sporta notikumam – Rīgā paredzētajam 2019. gada Eiropas sieviešu čempionātam basketbolā, svētdien, 26. maijā, no plkst.12 līdz plkst.15 tirdzniecības centrā “Spice” notiks Basketbola dienas aktivitātes – konkursi, sacensības un tikšanās ar basketbola zvaigznēm.

Ikvienam apmeklētājam būs unikāla iespēja satikt Latvijas sieviešu valstsvienības spēlētājas, aprunāties un tikt pie autogrāfiem, nofotografēties ar Eiropas čempionu kausu un turnīra talismanu Piku, kā arī izaicināt basketbolistes uz sacensībām.

Basketbola dienā piedalīsies Latvijas sieviešu valstsvienības basketbolistes Elīna Dikaioulaku, Ilze Jākobsone, Kate Krēsliņa, Ieva Pulvere un Kristīne Vītola, kā arī valstsvienības ģenerālmenedžere Gunta Baško.

Basketbola dienas programmā arī:

  • basketbola nodarbības bērniem “Pika aicina”;
  • “Sportland” bērnu stafete;
  • orientēšanās sacensības “Atrodi basketbolistu figūras “Spices” veikalos;
  • Eiropas čempionāta īpašā popkorna degustācija;
  • fotografēšanās Eiropas čempionāta Troņa zonā;
  • sacensība ar Piku kendama spēlē.

Lielā iespēja ikvienam “Spices” apmeklētājam – izaicini valstsvienības spēlētāju uz basketbola dueli un piedalies lielajā dienas izlozē!

Svētdien, 26. maijā tiekamies “Spicē”, jūnijā – “Arēnā Rīga”: “Rozā lentītes” spēlē Latvija – Turcija (7. jūnijā) un 2019. gada Eiropas sieviešu basketbola čempionāta spēlēs (27. jūnijā – 1. jūlijā!

Kopā uz skaistām uzvarām!