Klasiskās mūzikas baudījums t/k Spice klientiem!

21.01.2020

2020. gada vasarā no 10. jūlija līdz 30. augustam notiks mūzikas festivāla „Rīga Jūrmala” otrā sezona. Četrās nedēļas nogalēs Rīgā un Jūrmalā izskanēs 20 koncerti ar pasaules līmeņa simfonisko orķestru un solistu dalību.

Festivāla jaunās sezonas centrā būs četru pasaules līmeņa orķestru koncerti: festivālā atgriezīsies un to atklās Izraēlas Filharmoniskais orķestris ar jauno māksliniecisko vadītāju Lahavu Šāni pie diriģenta pults (11. un 12. jūlijs, Latvijas Nacionālā opera), atkārtoti muzicēs arī Bavārijas Radio Simfoniskais orķestris ar diriģentu Manfrēdu Honeku (17. un 19. jūlijs, Dzintaru koncertzāle). Augustā koncertus sniegs divi leģendāri orķestri – Sanktpēterburgas Filharmoniskais orķestris un tā ilggadējs mākslinieciskais vadītājs Jurijs Temirkanovs (15. un 16. augusts, Latvijas Nacionālā opera), kā arī Londonas Filharmoniskais orķestris (28. un 30. augusts, Dzintaru koncertzāle).

T/k Spice klientiem īpaša iespēja iegādāties biļetes uz festivāla koncertiem ar 25% atlaidi. Lai izmantotu piedāvājumu, iegādājoties biļetes festivāla mājaslapā www.riga-jurmala.com, ievadi kodu SPICE25. Piedāvājums spēkā līdz 1. martam.