Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti.
Apstiprinot sīkdatņu lietošanu, jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Privātuma politika
Pārvaldīt

Spice investēs vairāk nekā 7 miljonu eiro paplašināšanā, radot unikālu konceptu - Spice Wellness

04.09.2019

Tirdzniecības komplekss Spice plāno investēt vairāk nekā 7 miljonus eiro, radot unikālu veselības, medicīnas un labsajūtas kompleksu. Spice Wellness būs piecos stāvos, aizņemot vairāk nekā 5,000m2 izīrējamo platību, kas tiks savienots ar esošo tirdzniecības centra Spice daļu. Rīgas pilsētas būvvalde ir izsniegusi atļauju Spice Wellness pirmās būvniecības stadijai, uz kuras pamata tiks pabeigta projekta izstrāde.

Spice Wellness plānoti tādi nozīmīgi koncepti kā Veselības Centrs 4, Dr. Lūkina acu klīnika, E. Gulbja laboratorija, Dr. Ģīļa plastiskās ķirurģijas kabinets, Dr. Apines zobārstniecības klīnika, Orto klīnika un vēl citi medicīnas un skaistumkopšanas pakalpojumi, tostarp ģimenes ārstu prakses un sporta klubs. Ēkas pirmajā stāvā plānots Gastronome delikatešu tirgus un dažāda veida kafejnīcas un restorāni, kas papildinās un padarīs daudzveidīgāku garšu baudījumu klientiem.

T/k Spice atrodas stratēģiski svarīgā vietā Rīgā – 5 minūšu brauciena attālumā no lidostas  un pie valsts nozīmes autoceļa, kas savieno Rīgu ar tuvajiem rajoniem un citām Latvijas pilsētām. Šī iemesla dēļ plānošanas laikā īpaši svarīga bija veiksmīgā sadarbība ar Rīgas pilsētas attīstības departamentu, būvvaldi, Rīgas pilsētas arhitektu un Mark arhitektiem. Tika meklēts labākais risinājumus ēkas dizainam un visa apbūves kompleksa stūra arhitektoniskajam akcentam.

Kadrija Pudova, t/k “Spice” direktore: “Plānojot attīstību, īpašu uzmanību pievērsām mūsu klientu steidzīgajam dzīves ritmam un vajadzībām. Domājām par tiem pakalpojumu segmentiem, kuri ikvienam no mums ir svarīgi, bet reizēm ikdienā tik grūti sasniedzami, piemēram, dažāda veida medicīnas pakalpojumu pieejamība darba dienu vakaros un brīvdienās. Pēc Spice Wellness atvēršanas tirdzniecības komplekss Spice būs Baltijā pirmais, kas saviem klientiem piedāvās iepirkšanos un izklaidi apvienojumā ar pakalpojumiem veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai.”

Rīgas pilsētas būvvalde ir izsniegusi atļauju Spice Wellness pirmajai būvniecības stadijai, pamatojoties uz kuru tiks pabeigta projekta izstrāde un sagatavoti dokumenti visa tehniskā projekta iesniegšanai. Spice Wellness ēka ir projektēta BIM vidē, kas nozīmē, ka katrs potenciālais nomnieks var apskatīt savas telpas virtuālajā realitātē jau tagad, pirms ir sākusies faktiskā būvniecība. Šobrīd Spice turpina darbu pie jaunā zīmola Spice Wellness koncepta izstrādes un īrnieku  atlases.

Vienlaikus ar Spice Wellness celtniecību, Spice plāno uzlabot esošās ēkas fasādi un daudzstāvu autostāvvietu, kā arī izbūvēt atpūtas zonu un bērnu rotaļu laukumu ārpus tirdzniecības centra. Papildus būvdarbiem tiek plānots veikt arī ceļu infrastruktūras uzlabojumus.

Par tirdzniecības kompleksu Spice:

Tirdzniecības centrs Spice atvērts 2001.gadā, savukārt 2007. gadā atklāja Spice Home. Tirdzniecības kompleksu gada laikā apmeklē vairāk nekā 10 miljoni cilvēku un 2018.gada apgrozījums pārsniedza vairāk nekā 177,5 miljonus. Apmeklētāju ērtībām pieejamas 2261 autostāvvieta. Pēc Spice Wellness atklāšanas tirdzniecības komplekss Spice piedāvās 69 000m2  iznomājamās platības.