news-image

Svarīgi! Izmaiņas t/c Spice, t/c Spice Home un Rimi apmeklējuma kārtībā no 11.oktobra

Cienījamais klient!

Ņemot vērā Latvijas Republikas Ministru kabineta pieņemto lēmumu izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtējo situāciju no 2021. gada 11. oktobra līdz 2022. gada 11. janvārim, vēlamies informēt ka:

t/c Spice darba laiks tiek saīsināts līdz plkst. 21.00. Darba laika izmaiņas neattiecas uz pirmās nepieciešamības veikaliem t/c Spice, kas būs atvērti līdz plkst. 22.00.

• darba dienās tirdzniecības centrus Spice un Spice Home būs iespējams apmeklēt tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

• turpmāk, t/c Spice darbosies A, B, D un P2 ieejas, savukārt t/c Spice Home visas ieejas. Klientiem pie ieejām lūgsim uzrādīt sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

• savukārt hipermārketa Rimi, Almas ziedi, Apotheka, Barona tējas un kafijas, Baulain, Benu aptieka, Bite, Caffeine, Clean Control, Don Gastronom, Drogas, Evelatus, Gourmet, iDeal, Irve, Lage, Laima, Lāči, Monex, Narvesen, OptiO, Sala, Smart Serviss, Tele2, Vision Express, Zeiss apmeklējums darba dienās būs iespējams arī tiem klientiem, kuriem nav sadarbspējīga Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, izmantojot t/c Spice D vai E ieeju.

• Nokļūt uz Veselības Centru 4 iespējams izmantojot t/c Spice P2 ieeju, kur tiks nodrošināta dalīta plūsma personām ar sadarbīgspējīgu Covid-19 vakcinācijas sertifikātu un derīgu pārslimošanas sertifikātu, kā arī personām bez attiecīgajiem sertifikātiem.

• Savukārt uz Spirits & Wine iespējams nokļūt izmantojot t/c Spice Home C ieeju, kur arī tiks nodrošināta dalīta plūsma personām ar sadarbīgspējīgu Covid-19 vakcinācijas sertifikātu un derīgu pārslimošanas sertifikātu, kā arī personām bez attiecīgajiem sertifikātiem.

brīvdienās un svētku dienās darbosies tikai pārtikas veikali, aptiekas, optikas, dzīvnieku barības veikali, preses tirdzniecības vietas, higiēnas preču veikali, telekomunikāciju veikali un restorāni! Veikalu un pakalpojumu sniedzēju sarakstu skatīt šeit: https://www.spice.lv/lv/jaunumi/208

Informēsim, ja sekos jebkādas izmaiņas!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!