news-image

LIAA Radošo industriju inkubatora dalībnieki decembrī atklāj pop-up veikalu tirdzniecības centrā “Spice”

1. decembrī tirdzniecības centrā “Spice” Rīgā durvis vēra Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūras (LIAA) Radošo industriju inkubatora dalībnieku pop-up veikals, kurā varēs iegādāties jauno uzņēmēju radītos produktus, kā arī iepazīties ar šīs kopienas pārstāvjiem un to dažādajiem uzņēmumiem.

Svētku noskaņā būs iespēja iegādāties daudzpusīgus, inovatīvus un praktiskus produktus dāvanām, kā arī iepazīties ar jauno uzņēmēju kopienu, kas izveidojusies LIAA Radošo industriju inkubatora paspārnē. Šī kopiena apvieno spilgtas un interesantas personības, kā arī aptver visdažādākās industrijas.

Kopienas ietvaros dalībnieki ne tikai veido un attīsta savus uzņēmumus nosprausto mērķu virzienā, bet arī mācās, iedvesmojas un atbalsta viens otru. Tāpēc arī veikala koncepcija ir parādīt šo dažādību, kā arī iedvesmot citus jaunos uzņēmējus sekot savām idejām un mērķiem. LIAA Radošo industriju inkubatora kopienas pop-up veikalā varēs ne vien iegādāties dāvanas svētkiem, bet arī satikt uzņēmuma dibinātājus, darbiniekus, iepazīties un aprunāties ar tiem.

“Radošo industriju inkubatoru dalībnieku pašiniciatīva ir spilgts piemērs kopienas vērtībai, kas ir inkubatoru neatņemama sastāvdaļa. Mēs kā inkubators esam elastīgi sava nemateriālā atbalsta veidošanā un primāri raugāmies uz mūsu dalībnieku vajadzībām, kuras vienmēr iespēju robežās realizējam. Tā arī dalībnieku pašorganizēšanās kopēja pop up veikala izveidē deva mums skaidru signālu atbalstam, tā kā redzam vairākus ieguvumus tajā - iespēja satikt savu klientu, pie tam aktīvās tirdzniecības periodā, popularizēt savu produktu, gūt ieņēmumus, bet pats galvenais praktiski, caur pieredzi mācīties veidot sadarbības B2B segmentā un apskatīties uz pārdošanu plašāk kā ierasts. Sadarbība ar lielveikalu ir daudzu inkubatoru dalībnieku sapnis. Esot lielveikalā ar kopēju stendu, tas ir solis tuvāk tā realizācijai. Mēs redzam, ka ieguvumi, popularizējot un tirgojot Latvijas eksportspējīgs un inovatīvus produktus, ir ne tikai inkubatoru uzņēmumiem, bet arī lielveikaliem un Latvijas tēlam kopumā, un tas būtu mērķis, ko īstenot regulāri vai pat pastāvīgi,” min LIAA Radošo industriju inkubatora vadītāja Karine Kalniņa.

“Tirdzniecības centrs “Spice” iestājas par jaunajiem talantiem un jaunajiem uzņēmējiem, tādēļ esam gandarīti atbalstīt LIAA dalībnieku pop-up veikalu. Ir patiess prieks par jaunajiem uzņēmējiem, kas spēj uzdrošināties un iedvesmot citus, radot kvalitatīvus un unikālus produktus tepat Latvijā. Tuvojoties brīnumainajam Ziemassvētku laikam, aicinām iedzīvotājus atbalstīt vietējos uzņēmumus, izvēloties skaistas dāvanas ar pievienoto vērtību, ” stāsta tirdzniecības centru “Spice” un  “Spice Home” vadītāja Iveta Priedīte.

Pavisam pop-up veikalā piedalās 13 LIAA Radošo industriju inkubatora kopienas dalībnieki:

“Ausma” ir bērnu satura producents, kas veidojis Latvijā iemīļotus bērnu seriālus kā "Tutas lietas", "Ukulele” un “Emī un Rū”. “Ausma” piedāvā seriālu tematikā veidotas rotaļlietas, spēles, grāmatas, apģērbu un citas lietas.

 “BALTAIS VALIS” ir ilustrēts, izglītojošs žurnāls un grāmatu izdevniecība bērniem. Žurnāls ir lieliska ideju krātuve visai ģimenei, savukārt grāmatas noderēs tiem, kam gribas vairāk lasīt, izzināt vai radoši darboties. 

“ULECE kids” ir latviešu zīmols bērniem, kas rada eko sildāmās lelles ar ķiršu vai vīnogu kauliņu pildījumu, kā arī termoforus ar kažociņu.

“lovin'” ir mūsdienīga dizaina apakšveļa brīvai, drosmīgai, savu ceļu ejošai un savu patiesību zinošai sievietei. Zīmols “lovin'” rada izsmalcinātas braletes, ērtas biksītes un aksesuārus no zīda, tilla un mežģīnēm.

“MIZO” ir mugursomu zīmols, kas fokusējas uz lēnās modes principiem - būt atbildīgiem gan pret klientu, gan apkārtējo vidi. “MIZO” somas ir lielisks aksesuārs darba tikšanās reizē, kā arī teātra apmeklējumam.

“For Lovers and Trees” rada 100% dabīgus, augstas kvalitātes adījumus. Uzņēmuma misija ir mīlēt dabu un iedvesmot sievietes vairāk doties dabā, jūtoties silti, ērti un skaisti.

“MUTA” ir ilgtspējīgu apģērbu un dzīvesstila zīmols, kas Latvijā ražo organiskās kokvilnas mājas un brīvā laika apģērbus. Uzņēmuma mērķis ir ļaut klientiem justies ērti jebkurā dzīves situācijā.

“TULLIA HOME” piedāvā mājas tekstilizstrādājumus – samta dekoratīvos spilvenus un satīna gultasveļu, galdautus un auduma salvetes. Ar roku gleznoti un uz izmeklēta auduma drukāti, Latvijas meža dabas motīvi, uzburs svētku sajūtu mājās!

“Cloudberry” ir dizaina papīrlietas un dāvanas. Populārākās no tām - divpusējie mērķu plānotāji, kuri palīdz atrast dienā 25. stundu un fotogrāfiju albumi, kas papildinās fotogrāfijas ar dizaina kartītēm.

“Babbit”® ir mūzikas centrs ar speciāli iebūvētu Spotify®, īpaši radīts ģimenēm, kas audzina zinātkārus un patstāvīgus bērnus. “Babbit”® radījis inovatīvu risinājumu, kas ļauj bērnam pašam izvēlēties mūziku.

“REEDEFIN” ir Vidusjūras iedvesmots, iekļaujošs peldkostīmu un pludmales apģērbu zīmols, kura izstrādātie formējošie dizaini brīnišķīgi komplimentē ikkatras sievietes auguma tipu.

“PETIT BABU” piedāvā Latvijā ražotas mājas tekstila preces un aksesuārus bērniem. Uzņēmuma piedāvājumā ir pārtinamie paliktņi, vannas dvieļi un halāti, gultas veļas, sedziņas, ligzdiņas un daudz cita.

“Mini Explorer” piedāvā minimālistiskas koka rotaļlietas bērniem, kas darinātas, izmantojot roku darbu un ilgtspējīgus materiālus.