news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” durvis ver pirmais “Lacoste” veikals Latvijā

Iemīļotais franču apģērbu zīmols “Lacoste” ir atvēris savu pirmo veikalu Latvijā, kas atrodas tirdzniecības centrā “Spice”. Jaunajā veikalā iespējams iegādāties “Lacoste” zīmola jaunākās rudens un ziemas kolekcijas apģērbus, apavus un aksesuārus kā sievietēm, tā arī vīriešiem. 

Zīmola “Lacoste” dibinātājs, leģendārais tenisa čempions 20. gadsimta 20. Gados, Renē Lakoste (René Lacoste) it visā, ko darīja, iemiesoja eleganci. Viņš uzskatīja, ka arī sportisti uz spēles laukuma var justies brīvi, ērti un tajā pat laikā izskatīties eleganti. Tādēļ, nepakļaujoties noteikumiem, viņš izstrādāja savu pirmo polo kreklu ar īsām piedurknēm no elpojoša auduma, lai palielinātu kustību brīvību spēles laikā. Neviļus tieši šis dizains noveda pie zīmola dibināšanas. Pateicoties Renē neatlaidībai un drosmei, viņš tika iesaukts par “krokodilu”, likumsakarīgi, ka tieši šis dzīvnieks izvēlēts par zīmola logo. Tagad zaļo plēsoņu visā pasaulē atpazīst kā kvalitātes un elegances simbolu, tieši tāpat kā zīmolu “Lacoste”.

Jaunais zīmola veikals iekārtots gaišos un dabīga koka toņos, kas papildināts ar tumši zaļiem un oranžiem akcentiem. Savukārt veikala skatlogu rotā iespaidīgs zīmolam raksturīgā krokodila siluets.

Jauno “Lacoste” veikalu meklē tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā.