Atlikums

Pārbaudīt

Lūdzu, norādiet kartes numuru, lai aplūkotu savas elektroniskās dāvanu kartes atlikumu. Nepieciešams uzgaidīt 30 minūtes, pēc pēdējā pirkuma veikšanas, lai uzrādītos precīzs atlikums.

Pirkt Spice Dāvanu karti

bez iepakojuma

Dāvanu karte bez iepakojuma

add
ar iepakojumu

Dāvanu karte ar iepakojumu

add
ar aploksni

Dāvanu karte ar aploksni

add

Kur izmantot?

SPICE Dāvanu karte nodrošina iespēju iepirkties t/c Spice un t/c Spice Home veikalos un pie pakalpojumu sniedzējiem, kopumā vairāk nekā 200 tirdzniecības vietās:

 • veikalos (tajā skaitā arī RIMI Hyper un citos pārtikas veikalos),
 • kafejnīcās un restorānos,
 • aptiekās,
 • salonā Day Spa Kolonna,
 • preses kioskos,
 • pie pakalpojumu sniedzējiem.
 • warning SPICE Dāvanu karte netiek pieņemta norēķiniem: Veselības centrs 4, Baulain, Evelatus, Šūšanas darbnīca, SALT Point, IQOS, Hartvik, Get More Food, banku filiālēs, kafijas automātos un bankomātos, banku filiālēs un valūtas maiņas punktos.

  Kā iegādāties?

  Iegādājies dāvanu karti uz vietas t/c Spice informācijas centrā

  Informācijas centra darba laiks:
  T/c Spice informācijas centrs P.-Sv.: 10.00-21.00

  Dāvanu kartes var iegādāties gan fiziska persona, kas sasniegusi 15 gadu vecumu, gan juridiska persona. Skaidrā naudā var iegādāties Dāvanu kartes par kopējo vērtību līdz 400,00 EUR (četri simti euro).

  Klix Pay Later

  Dāvanu karti iespējams iegādāties ar aizdevumu, izmantojot AS "Citadele banka" izstrādātu risinājumu "Klix Pay Later" . Pilnībā attālināta aizdevuma noformēšana ar 4 vienkāršiem soļiem:

  1. Autentificējies;
  2. Aizpildi pieteikumu;
  3. Saņem piedāvājumus 5 minūšu laikā;
  4. Paraksti līgumu ar Smart ID, AS "Citadele banka" internetbanku vai eParaksts.

  Kurš var iegādāties preces, izmantojot aizdevumu?

  • Jebkurš pastāvīgais Latvijas iedzīvotājs;
  • Aizdevuma ņēmējam jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
  • Aizdevuma ņēmēja vecums: no 21 līdz 70 gadiem.

  Informācija par pirkuma apmaksu, izmantojot aizdevumu:

  • Aizdevuma noformēšanai nepieciešams kvalificētais Smart-ID vai AS "Citadele banka" internetbanka, vai eParaksts, kā arī pase vai ID karte;
  • Sīkāku informāciju par aizdevuma nosacījumiem un reprezentatīvais piemēru var apskatīt šeit - https://klix.app/lv/klixpaylater/

  Spice.lv mājaslapā

  Mājaslapā veiktos Karšu pasūtījumus privātpersonas un juridiskas personas var izņemt t/c Spice informācijas centrā. Uzaicinājums ierasties pēc pasūtījuma tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi pēc saņemtās apmaksas apstiprināšanas.

  warning Ja apmaksa būs saņemta darba dienā līdz plkst. 10:00, Dāvanu kartes būs iespējams saņemt tās pašas dienas ietvaros. Ja apmaksa tiek saņemta darba dienā pēc plkst. 10:00, Dāvanu kartes būs iespējams saņemt, sākot no nākamās dienas.

  Jāņem vērā, ka ienākošie pasūtījumi netiek apstrādāti brīvdienās un svētku dienās.

 • Privātpersonām. Pasūtot Dāvanu karti mājaslapā, norēķinu var veikt 1) ar pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas, 2) ar maksājumu internetbankā vai 3) pie saņemšanas t/c Spice informācijas centrā.
  Infocentrā vai noformējot pasūtījuma Interneta vietnē vienā dienā iegādātā maksimālā Dāvanu karšu pirkuma kopējā nominālvērtība - EUR 400.00 (četri simti eiro) ieskaitot, neatkarīgi no karšu skaita – bez ierobežojumiem un papildu identifikācijas, pārliecinoties vienīgi par Pircēja pilnu 15 gadu vecumu un piegādes gadījumā – par saņēmēja personas atbilstību Pircējam vai tā pilnvarotajam pārstāvim.
 • Juridiskām personām. Pasūtot Dāvanu kartes norēķinu var veikt 1) ar pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas, 2) ar maksājumu internetbankā vai 3) pie saņemšanas t/c Spice informācijas centrā.
  Iegādājoties Dāvanu kartes kopsummā virs EUR 400,00, tiek veikta personas datu pārbaude un aizpildīts Pieteikums dāvanu karšu līguma noslēgšanai, kurā tiek norādīts Dāvanu karšu iegādes mērķis.
  Iegādājoties Dāvanu kartes kopsummā virs EUR 2 000,00, neatkarīgi no dāvanu karšu skaita, tiek veikta personas datu pārbaude un pilnvarojuma tiesības, aizpildīts Pieteikums dāvanu karšu līguma noslēgšanai, kurā tiek norādīts Dāvanu karšu iegādes mērķis, kā arī saskaņošana ar Emitentu.
 • Ar Spice Dāvanu karšu lietotāju noteikumiem var iepazīties šeit!
  Maksā ar Klix by Citadele logo Ar Spice Dāvanu karšu lietotāju noteikumiem var iepazīties šeit!

  Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

  Noteikumi

  TC "Spice" Dāvanu Karšu Lietošanas Noteikumi

  download

  Cenrādis

  download