Mēs, Spice, nemitīgi attīstāmies un augam, lai ar jaunākajām modes un dzīvesstila tendencēm piedāvātu Tev unikālu iepirkšanās pieredzi.

Ja tu jūties labi, tu arī izskaties labi.

Ja tu jūties labi, arī pasaule ap tevi kļūst labāka.

Ja vide iedvesmo, tad ir viegli justies labi.

Tādu vidi atradīsi Spicē.

Vidi, kas palīdz nonākt līdzsvarā ar sevi.

Vidi, kur satikt īstos cilvēkus, kas cels tevi augšup.

Vidi, kurā augt un uzplaukt.

Vidi, kur satiekas dzīve un stils.

Spicē mājo vairāk nekā 180 zīmoli, kuru vidū ir populārie Zara, Massimo Dutti, H&M, Ecco, Högl, Tommy Hilfiger, Adidas un arī tādi unikāli zīmoli kā Sandro, Maje, Hugo, Michael Kors, Marella, iBlues, Weekend Max Mara, Max&Co, Armani Exchange un citi.

Atsevišķā ēkā Spices teritorijā atrodas t/c Spice Home, kurā mājvietu raduši interjera, dzīvesstila un hobija veikali.

Spice ir īstā vieta tiem, kas vēlas būt mūžam jauni - savās interesēs, domāšanā, jauno modes, interjera un dzīvesstila tendenču apgūšanā, kā arī dzīves baudīšanā. Mēs cienām drosmīgas izvēles un vēlmi iemācīties ko jaunu - Spice piedāvā lekcijas, meistarklases, iemīļotu mūziķu koncertus un citus pasākumus, kuros rast prieku un iedvesmu.

Mūsu klienti novērtē daudzpusīgo veikalu piedāvājumu un ievērojamo pakalpojumu dažādību - par to liecina tas, ka Spici ik gadu apmeklē 10 miljoni cilvēku!

Satiec īstos cilvēkus īstajā vidē un esi, kas vēlies būt!

Audiostāsti

Stāsts par Spici un tās jauno elpu

Stāsts par Spici un tās jauno elpu

Jau divdesmit gadus Rīgā bija un ir tirdzniecības komplekss Spice. Un viss bija kārtībā – lieliski darbinieki un iedvesmojoši viesi, izcili veikali, radoši pasākumi un notikumi, bija pat savas karpas, kas nesa veiksmi, savas palmas un divi zvirbuļi.

Lasīt pilno stāstu
Audio pietura par zvirbuļiem, palmām un ūdeni

Audio pietura par zvirbuļiem, palmām un ūdeni

Spicē viss uzplaukst, tai skaitā pat visneiespējamākas draudzības un simbiozes. Kādu dienu, jau vairākus gadus atpakaļ, Spicē ielidoja divi zvirbuļi. Pa kurām durvīm un kurā diennakts stundā – versijas atšķiras un droši pateikt nevar neviens, vienā dienā viņi vienkārši bija klāt.

Lasīt pilno stāstu
Stāsts par lietus lāsēm un patrepi, kas gribēja būt kas vairāk

Stāsts par lietus lāsēm un patrepi, kas gribēja būt kas vairāk

Reiz Spicē dzīvoja paterepe – gana plaša, gana gaiša, bet ar neko arī ne īpaša. Viņas darbs – sargāt kāpnes, un to viņa arī atbildīgi darīja. Katru dienu patrepe sveicinājās ar centra apmeklētājiem uz slīdošajām kāpnēm, bet reti kurš uz viņu pat paskatījās – uz patrepēm jau vispār cilvēki reti skatās.

Lasīt pilno stāstu
Stāsts par Koi karpām, zīdu metālā un 170 dizaina putniem

Stāsts par Koi karpām, zīdu metālā un 170 dizaina putniem

Spicē jau kopš pašiem pirmsākumiem dzīvojušas karpas. Turklāt nevis šādas tādas, bet Koi karpas. Viņas pašas jau ļoti ātri saprata, ka viņu baseins kļuvis par centra simbolu un visiem, kas vien bija gatavs klausīties, stāstīja par saviem radurakstiem un izcelšanos no Japānas, kur Koi tiek uzskatītas par laimes nesējām un augsta statusa simbolu.

Lasīt pilno stāstu