news-image

Tirdzniecības centrs “Spice” investē 800 tūkstošus eiro promenādes izveidē

Šī gada maijā uzsākti būvniecības darbi, kuru ietvaros tiks izveidota promenāde starp tirdzniecības centriem “Spice” un “Spice Home”. Projekta kopējās investīcijas sasniedz 800 tūkstošus eiro un to plānots noslēgt šī gada septembra beigās. 

“Mūsu mērķis ir radīt patīkamu un iedvesmojošu vidi mūsu klientiem. Promenādes pārdomātā arhitektūra uzlabos vidi pie tirdzniecības centriem, padarot pārvietošanos starp abiem centriem ērtāku, patīkamāku un drošāku”, stāsta tirdzniecības centra “Spice” direktore Kadrija Pudova. “Turklāt Promenādē speciāli izveidotās moduļu mājiņās būs pieejams klientu vēlmēm atbilstošs, kvalitatīvs vietējo ražotāju piedāvājums gardēžiem no 8 nomniekiem – sākot no svaigiem dārzeņiem, gaļas un jūras veltēm, līdz dažādu virtuvju restorānu piedāvājumam.”

Promenādes būvniecībā un labiekārtojumā tiks izmantoti ilgtspējīgi risinājumi, veidojot apmeklētājiem drošu un ērtu vidi kvalitatīvai laika pavadīšanai – būs pieejami galdiņi un ērti soli maltītes baudīšanai un atpūtai ārā.

“Gan ikdienas darbā, gan strādājot ar attīstības projektiem, kur vien iespējams cenšamies izmantot ilgtspējīgus risinājumus”, uzsver Artis Teibe, tirdzniecības centra "Spice" un “Spice Home” apsaimniekošanas un attīstības vadītājs. “Promenādes konstrukcijas un moduļu mājas tiks veidotas no koka, savukārt teritorijas labiekārtojumam izvēlamies risinājumus, kas gatavoti no pārstrādātiem materiāliem. Uz jumta tiks izvietotas saules baterijas, kuras ražos elektrību promenādes nomnieku telpu apsildei un dzesēšanai. Projektā tiks uzstādīti arī atpūtas soli ar saules baterijām elektronikas uzlādei.  Tāpat, domājot par klientu ērtībām, tiks uzstādītas papildus elektroauto uzlādes vietas. ”

Topošās promenādes projekta autori ir SIA „Lejnieku projektēšanas birojs”, būvdarbus veic SIA “PRO DEV”, būvuzraugs - SIA "Fabrum".