news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” atvērts Crème de la Crème veikals

Tirdzniecības centrā “Spice” durvis vēris Crème de la Crème augstās parfimērijas veikals, kas, kā zīmolam ierasts, atgādina konceptuālu pašu izsmalcinātāko smaržu galeriju, kurā var iepazīties ar laikam nepakļāvīgiem parfimērijas mākslas šedevriem, kas spēj mainīt ikdienas dzīvi.

Crème de la Crème lepnums ir īpaši atlasītais augstās parfimērijas klāsts, kas pastāvīgi tiek papildināts gan ar jau leģendāriem produktiem, gan ar pašiem interesantākajām jaunajiem zīmoliem, ko radījuši Parīzes, Ņujorkas, Londonas un Milānas meistari. Crème de la Crème veikalos iespējams iepazīsties ar tādiem pasaules atzinību guvušiem augstās parfimērijas šedevru radītājiem kā Maison Francis Kurkdjian, Editions de Parfums Frédéric Malle, EX NIHILO, By Kilian, Diptyque, Byredo un Le Labo. Tāpat pieejami arī tādi zīmoli , kas vēl tikai sper savus pirmos soļus uz slavu – Maison Crivelli, Les Eaux Primordiales un Marc-Antoine Barrois.

Šodien Crème de la Crème ir kulta augstās parfimērijas veikalu tīkls, kas jau 14 gadus rotā Latviju, Lietuvu un Igauniju ar ekskluzīviem aromātiem un neaizmirstamiem interjeriem. Vistalantīgāko dizaina meistaru projektētie interjeri ne reizi vien ir saņēmuši godpilnus apbalvojumus, bet to fotogrāfijas bieži tiek iespiestas slavenākajos pasaules izdevumos. Īpaša vide, rūpīgi izvēlēts preču klāsts un profesionāla apkalpošana Crème de la Crème veikalus padara par īstām skaistuma svētnīcām.