news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” durvis vēris lielākais juvelierizstrādājumu veikalu tīkls Baltijā “GIVEN”

Tirdzniecības centra “Spice” nomnieku klāstam pievienojies juvelierizstrādājumu zīmols “GIVEN”, kas piedāvā plašu rotu izvēli ikvienam. Veikalā atradīsiet aktuālas un pieejamas rotas jebkurai gaumei un noskaņojumam gan ikdienai, gan skaistākajiem dzīves brīžiem.

“Jaunākais “GIVEN” veikals ir beidzot īstenojies mērķis, uz ko gājām vairākus gadus. Šis ir jau 46. veikals Latvijā. Esam padomājuši par ērtu iepirkšanās pieredzi klientiem, lai bez steigas varētu apskatīt rotu kolekcijas, jaunumus un ikmēneša īpašos WOW piedāvājumus, kur mūsu klientiem ir iespēja iegādāties konkrētas rotu kategorijas par zemākajām cenām tirgū,” stāsta “GIVEN” mārketinga vadītāja Baiba Čipa – Ziemele.


Jaunais veikals turpinās priecēt savus klientus ar jau iemīļotajiem privātajiem zīmoliem, piemēram, Zoye, NINE, Silvia, Lilly Spring u.c., kā arī pārsteigs apmeklētājus ar vienu no šī gada lielākajiem jaunumiem - kolekciju Moissanite. Tā ir zelta juvelierizstrādājumu izlase, kas rotāta ar laboratorijā audzētiem rotakmeņiem - moisanītiem, kas nereti tiek dēvēti par jaunās paaudzes briljantiem – debešķīgi spoži un varavīksnes krāsās mirdzoši, izturīgi un cenas ziņā patīkami pārsteidzoši! Vēl viena sezonas aktualitāte, kas sagaida jaunajā veikalā – zīmola Cerruti 1881 rokas pulksteņu kolekcija.

“GIVEN” ir plašākais juvelierizstrādājumu tīkls Baltijā ar plašu izvēli, mūsdienīgu dizainu, unikālām privāto rotu kolekcijām un izcilu klientu servisu. “GIVEN” atver durvis uz rotāšanās pasauli ikvienam, kurš gatavs izkrāsot dzīvi ar priecīgiem akcentiem, piedāvājot bezprocentu nomaksas noformēšanu uz vietas veikalā, iespēju rezervēt izvēlēto rotu, zelta maiņu, dāvanu kartes un juvelieru servisu.

Jauno “GIVEN” rotaslietu veikalu meklē tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā.