news-image

Ar vērienīgu svētku programmu tirdzniecības centrā “Spice” atklāts “Samsung” veikals

Tirdzniecības centrā  “Spice” apmeklētājiem durvis vēris Baltijā modernākais un inovatīvākais zīmola “Samsung” konceptveikals, kurā mājoklim līdzīgā vidē iespējams iepazīt “Samsung” ierīču plašās funkcijas un darbības spektru. 

Jaunais “Samsung” uz pieredzi orientētais konceptveikals atrodams pie tirdzniecības centra “Spice” C ieejas un tā kopējā platība ir 290 kvadrātmetri. Jaunais zīmola veikals iekārtots tā, lai maksimāli atdarinātu mājokļa vajadzības un vidi – ir ierīkota virtuves zona, veļas telpa, kā arī atpūtas zona ar TV un citām izklaides ierīcēm.  Veikala interjers ir veidots gaišos, siltos un dabīgos toņos, kas rada mājīguma sajūtu, bet interjeru atdzīvina augi un dažāda veida mākslas darbi, kas kopējo veikala sajūtu īpaši pietuvina dzīvojamās mājas interjeram.

Veikalā, līdztekus mobilajām un sadzīves tehnikas iekārtām, varēs plašāk uzzināt arī par “Samsung” lietotnes SmartThings priekšrocībām, kas ļauj savienot visas ierīces vienā ekosistēmā, vadīt tās attālināti, pārraudzīt darbību, saņemt vērtīgus ieteikumus un kontrolēt resursu patēriņu, kas mūsdienās ir ārkārtīgi svarīgi. Lietotne ļauj būtiski samazināt mājsaimniecībā patērēto elektroenerģijas apjomu un citus resursus, jo mākslīgajā intelektā bāzētās tehnoloģijas analizē lietotāju paradumus un sniedz ieteikumus, kā tērēt resursus ilgtspējīgāk.

Jaunās tirdzniecības vietas atklāšanas pasākums aizvadīts ar vērienu, “Šopinga šovu”  un “Kulinārijas dueli” vadīja radio personība Sanda Dejus, kurā ar spēkiem mērojās divas šefpavāru un tik tok zvaigžņu komandas – šefpavārs Raimonds Zommers un soctīklu zvaigzne Justīne Martinsone pret šefpavāru Māri Jansonu un tiktokeri Airitu Kodorāni.

“Samsung” pirmsākumi meklējami 1969. gadā, un tolaik uzņēmums tika dibināts ar mērķi palīdzēt cilvēkiem sasniegt neiespējamo, ko “Samsung” un zīmola radītās inovācijas ir pierādījušas ne vienu reizi vien. Pateicoties “Samsung” panākumiem elektronikas nozarē, uzņēmums ir atzīts par vispasaules tehnoloģiju industrijas līderi un šobrīd ir ierindots starp Top 10 pasaules zīmoliem.

Jauno “Samsung” veikalu meklē tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā!