news-image

Ar vērienu ir atklāts jauns MyFitness sporta klubs tirdzniecības centrā "Spice Home"

29. maijā tirdzniecības centrā “Spice Home” ar vērienu ir atklāts MyFitness lielizmēra sporta klubs ar kopējo platību 2000m2. Klubs atradīsies “Spice Home” otrajā stāvā.

MyFitness turpina virzīties uz mērķi – ikvienam Rīgas iedzīvotājam padarīt pieejamu sporta klubu gan pēc atrašanās vietas, gan piedāvājuma klāsta. Šis ir 13. MyFitness klubs Latvijā un 56. klubs Baltijā. Tirdzniecības centru “Spice” un “Spice Home” vadītāja Iveta Priedīte atzīmē, “Tirdzniecības centrs “Spice” iestājas par labbūtību un aktīvu dzīvesveidu, tādēļ ar gandarījumu atklājam jaunās kluba telpas un ticam, ka tirdzniecības centra apmeklētāji būs patīkami pārsteigti par plašo telpu pārdomāto dizainu un funkcionalitāti. Esam pārliecināti, ka sports tā ir veselība un priecājamies, ka varam nodrošināt savam klientam iespēju stiprināt gan fizisko, gan mentālo veselību.”

“Lepojamies, ka MyFitness sporta klubs būs vienā no pieprasītākajiem tirdzniecības centriem Latvijā. MyFitness, tāpat kā tirdzniecības centrs “Spice”, ir mūsdienīgs un strauji attīstošs uzņēmums ar lieliem mērķiem. MyFitness ir nozares līderis Baltijas valstīs, kas prioritizē augstas servisa prasības un klientu apmierinātību. Mums ir svarīgi nodrošināt labāko treniņu pieredzi, kas ietver inovatīvas treniņu iespējas, motivējošu atmosfēru, profesionālus un zinošus trenerus un darbiniekus. Šīs ir arī vērtības, ko augsti vērtē un norāda mūsu pastāvīgie beidri,” norāda MyFitness Latvija vadītāja Inna Alne.

MyFitness Spice sporta kluba kopējā platība ir 2000m2. Tas atrodas “Spice Home” tirdzniecības centra otrajā stāvā. Klubā ir iekārtota plaša un moderna trenažieru zāle ar pasaulē atzīta ražotāja “Technogym” trenažieriem. Vadoties pēc sporta klubā integrētā koncepta, tiek piedāvāts plašs grupu nodarbību klāsts vairākās nodarbību zālēs paralēli. Neiztrūkstošs elements ir arī funkcionālā zona un CrossTraining zona. Šajā klubā apmeklētājus priecēs arī daži jaunumi, kas nav sastopami citos MyFitness sporta klubos Latvijā. Jaunajā MyFitness Spice sporta klubā ir bezmaksas ūdens uzpildīšanas stacija un atsevišķa treniņu zona –  Glute lab.