news-image

Atvērts iespaidīgs GRENARDI jaunās koncepcijas salons

Augusta sākumā T/C Spice savas durvis vēris viens no skaistākajiem un inovatīvākajiem juvelierizstrādājumu saloniem Baltijā. Šādi uzņēmums GRENARDI atzīmē savu 22 darbības gadus juvelierizstrādājumu nozarē. Pie salona koncepcijas izstrādes ir strādājušas dizaineres Anete Eglīte un Marta Gaile, sadarbībā ar GRENARDI uzņēmuma valdes locekli un radošo direktori Alīnu Spriņģi.

"Tas ir bijis ļoti laikietilpīgs un rūpīgi izstrādāts projekts, ir pārdomāts katrs telpas centimetrs. Vēlējāmies, lai mūsu klienti justos īpaši komfortabli GRENARDI jaunajās, paplašinātajās telpās. Visas salona mēbeles tika ražotas pēc pasūtījuma. Mēbelēs ir integrēti daudzi inovatīvi risinājumi - īpaši lifti, kas paceļ vitrīnu stiklus, jaunākās paaudzes magnētiskās atslēgas, iestrādāti seifi, apskaņošanas un citas sistēmas. Salonam ir izvēlēts arī kvalitatīvākais profesionālais apgaismojums no FLOS un, kā dizaina elements, lielas stikla sfēras no BOCCI,” stāsta Alīna Spriņģe.

Interjera krāsu palete ir maiga un patīkama, akcenti ir veidoti ar melnu un kapara toni, kā arī viens no centrālajiem objektiem ir paklājs, kas ir Alīnas Spriņģes oriģināldarba, eļļas gleznojuma, reprodukcija. Interjerā izmantoti dažādi materiāli - vairāki tekstili, tonēts ozola finierējums, calacatta marmors, matēti, tonēti un kristāla spoguļi, metāls un īpašas formas kanelūras jeb rievtekas, kas eleganti noapaļo stūrus un rada grafisku raksturu, pretstatā maigajiem mākoņiem uz grīdas.

GRENARDI ir ģimenes uzņēmums ar 22 gadu pieredzi ekskluzīvu juvelierizstrādājumu mazumtirdzniecībā Latvijā un Igaunijā. GRENARDI ekspertu komanda visā pasaulē atlasa izsmalcinātākās atpazīstamu zīmolu namu rotas, savukārt dizaineri rada skaistākos gredzenus, auskarus, kaklarotas un citus juveliermākslas dārgumus.