news-image

Jaunās telpās apmeklētājiem durvis vēris “New Yorker” veikals tirdzniecības centrā “Spice”

Jaunās un plašās telpās tirdzniecības centrā  “Spice” pēc rekonstrukcijas apmeklētājus atkal gaida “New Yorker” veikals. Rekonstruētajā zīmola veikalā gan vīrieši, gan sievietes atradīs šosezon aktuālus apģērbus, apavus un aksesuārus. 

Jaunais “New Yorker” pēc rekonstrukcijas ir kļuvis plašāks un gaišāks. Telpu interjerā izmantoti zīmolam raksturīgās melnās metāla konstrukcijas un gaiša koka elementi, piešķirot veikala koptēlam industriālu un modernu raksturu. Veikala sortimentu veido plaša rudens un ziemas sezonas sieviešu un vīriešu apģērbu, apavu un aksesuāru kolekcija.

Vairāk nekā 1150 veikalu, 47 valstīs, vairāk nekā 23 000 darbinieku – “New Yorker” ir viens no lielākajiem starptautiskajiem modes zīmoliem. Kā īpašnieka pārvaldīts uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Braunšveigā, “New Yorker” apvieno ģimenes uzņēmuma līdzeno hierarhiju ar lielas korporācijas internacionalitāti.  2006. gadā “New Yorker”  atvēra savu pirmo veikalu Latvijā un kopš tā laika zīmolam ir izdevies atvērt sešus veikalus – piecus Rīgā un vienu Jelgavā.

Jauno “New Yorker” veikalu meklē tirdzniecības centra “Spice” 2. stāvā!