news-image

Līdz Ziemassvētkiem vēl tikai nepilna nedēļa – kur meklēt īstās dāvanas? Tirdzniecības centru “Spice” un “Spice Home” darba laiks svētkos

Šogad tirdzniecības centrā “Spice” darbojas Ziemassvētku pop - up tirdziņš, kurā ikviens varēs atrast sev tīkamo dāvanu saviem mīļotajiem no Latvijā radītiem uzņēmumiem. Ziemassvētku pop - up tirdziņš būs pieejams gan steidzīgajā pirmssvētku laikā, gan Ziemassvētku vakarā no 10.00 – 18.00.

Kopš decembra sākuma tirdzniecības centrā “Spice” ir atvēries plašs Ziemassvētku pop - up tirdziņš divu stāvu platībā. Ziemassvētku tirdziņā ikviens viesis varēs atrast un sarūpēt saviem tuvajiem daudzveidīgas dāvanas, katram no pārstāvētajiem uzņēmumiem esot radītam Latvijā. Tirdzniecības centrs “Spice” ir sagatavojis Ziemassvētku tirdziņa ceļvedi, lai atvieglotu iepirkšanos ikvienam apmeklētājam.

Ja mode un dizains ir Tava kaislība, tirdzniecības centrā “Spice” varēsi atrast visu kāroto, sākot ar organiskas kokvilnas ražotiem mājas apģērbiem veikalā “Muta”, un beidzot ar īstu pērļu un Swarowski kristālu aksesuāriem veikalā “Pearl4us”. Pop - up tirdziņā būs iespēja apskatīt un iegādāties arīdzan citas dizaina lietas un apģērbus, piemēram, iepazīstoties ar stiklotu mežu veikalā “Dzīvotne”, gaumīgām un praktiskām dizaina papīrlietām veikalā “Cloudberry”, sojas vaska svecēm “Mood Lux” un dabīgān svecēm, smaržkociņiem veikalā “MOOD&MOOD”, keramikas eleganci “Katrīnas Keramika”, kā arī estētiskām un pašmāju ražotām apģērbu un aksesuāru kolecijām veikalos “Laura Zacs”, “Tullia”, “RŌ”, “Buduart”, “Dunense”, “Handly”, “Nela Gems”.

Gurmāniem iesakam palutināt savas un savu mīļoto garšas kārpiņas, iegrimstot niansētu garšu pasaulē tirdzniecības centra “Spice” Ziemassvētku tirdziņa ēdienu konceptveikalos. No šampanieša līdz pistāciju garšas trifelēm atradīsiet “NellaUlla” veikalā, savukārt visdažādāko maisījumu tējas un grauzdētas kafijas pupiņas meklētjiet veikalā “Coffe Garden”. Cilvēkiem, kuri prioritizē sabalsnētu uzturu sazobē ar garšas dimensijām, iesakām iegriezties veikalā “Sēklu Muss”, kur atradīsiet garšīgākos Latvijā radītos musli.

Lai parūpētos par savu ādu un ķermeni arī pašā tumšākajā gadalaikā, iesakam apmeklēt Latvijā ražotos kosmētikas veikalus. “Etide” radā mūsdienīgus ādas kopšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir dabiskas aktīvās vielas ar pierādītu efektivitāti. “Spike by Anete Spike” piedāvā augstas kvalitātes dekoratīvo kosmētiku un grima piederumus, kurus radījusi grima māksliniece Anete Spīķe, savukārt “Paese Cosmetics” ir profesionāls dekoratīvās kosmētikas zīmols, kurā atradīsiet unikālu kosmētiku, kas apvieno grimu ar ādas kopšanu.

Pašiem mazākajiem viesiem atradīsiet rotaļlietas un apģērbus dažādās variācijās. Pašmāju zvaigzne “Tutas lietas” būs atrodama tirdzniecības centra “Spice” 1.stāvā, kur varēs tikt pie kārotā Tutas labākā drauga - Lapsēna vai maģiskās burvju nūjiņas. Ja ir vēlme palutināt mazākos ar gaumīgiem, Latvijā ražotiem apģērbiem, iesakam doties uz “Petit Babu”, kur varēs atrast augstas kvalitātes mājas tekstilizstrādājumus un aksesuārus bērniem, kā arī apmeklēt “Tiny Bunny”, kurā atradīsiet gaumīgus un lakoniskus apģērbus bērniem no 0 - 12 gadiem, kā arī limitētas kolekcijas ar bērniem pieskaņotiem sieviešu apģērbiem. Noteikti ir vērts apskatīt arīdzan “Wuf Kids” - uzņēmumu, kas ražo bērniem ērtu un praktisku apģērbu, apvienojot unikālu dizainu, kas atbilst jaunākajām modes tendencēm.

Tirdzniecības centru darba laiks decembra svētku laikā:


TC “Spice”

TC “Spice Home”

24.12.

10:00 - 18:00

10:00 - 18:00

25.12.

12:00 - 21:00

12:00 - 21:00

26.12.

10:00 - 21:00

10:00 - 21:00

31.12.

10:00 – 18:00

10:00 – 18:00

01.01.

slēgts

slēgts