news-image

Lilit Beauty Awards Latvija 2022 atklāšana Stila istabā

2022. gada 30. jūnijā tirdzniecības centrā “Spice” norisinājās Lilit Beauty Awards Latvija 2022 atklāšanas brokastis, pulcējot ilggadējos partnerus – vadošos skaistumkopšanas un dekoratīvās kosmētikas ražotājus un pārstāvjus Latvijā.

Izdevniecība Lilita rīko senāko, prestižāko un profesionālāko skaistumkopšanas un dekoratīvās kosmētikas produktu un pakalpojumu izvērtējumu reģionā, ik gadu uzvarētājiem piešķirot kompetentas žūrijas balvas, kā arī neatkarīgu lietotāju vērtējumu.

Šogad Lilit Beauty Awards risināsies jau divpadsmito gadu. Pasākuma atvēršanas brokastīs kā atbalstītājs tika pieteikts tirdzniecības centrs “Spice”. To atzīmējot, pasākums risinājās jaunatvērtajā iedvesmas vietā STYLE ROOM.

Norisi ar muzikāliem priekšnesumiem akustiskā versijā bagātināja grupas Rīgas Modes solists Kalvis Bormanis. 2021. gadā Rīgas Modes saņēma galveno un augstāko novērtējumu Latvijas mūzikas pasaulē.

“Mūsdienās ir pieejams ļoti plašs skaistumkopšanas produktu klāsts, tādēļ īpaši nozīmīgs ir ne vien profesionāļu atzinums par katra produkta sastāvu un iedarbību, bet arī neatkarīgas žūrijas skatījums. Tas dod iespēju lietotājam atrast sev ideālo variantu, ieklausoties pieredzē, salīdzinot dzīvesveidus, materiālās iespējas, vajadzības, vērtības vai sekojot modes tendencēm. Līdz ar to Lilit Beauty Awards ir ne vien lielisks instruments, lai produktu ražotāji un pārstāvji parādītu jaunumus, bet arī gudrs veids, kā mums visiem iepazīt un parūpēties par sevi, lieki netērējot ne laiku, ne savus resursus,” iesaka žūrijas priekšēdētāja Kristīne Rudzinska.