news-image

Pēc rekonstrukcijas durvis t/c “Spice” vēris veikals “LAIKS”

Jaunā vietā – t/c “Spice” Palmu alejā durvis pēc rekonstrukcijas vēris 95 m2 plašais veikals “LAIKS”. Tagad “LAIKS” veikala sortimentā līdzās pasaulē atzītu zīmolu rokas pulksteņiem, iekļautas arī rotaslietas.

“Tirdzniecības centrā “Spice” veikals “LAIKS” ir jau kopš 2016. gada. Tieksme pēc izcilības mums sniedza motivāciju pilnveidoties un attīstīties, tāpēc veikals LAIKS ir atvēries t/c Spice jaunā vietā Palmu alejā un kļuvis daudz plašāks un lielāks,” stāsta veikala “LAIKS” mārketinga vadītāja Irēna Kulikova.

Starp jau pasaulē plaši pazīstamiem Šveices un Japānas zīmoliem tādiem kā Perrelet, Rado, Frederique Constant, Maurice Lacroix, Mido, Seiko, G-Shock, Casio, Roamer, Balmain,  Claude Bernard, Festina un citiem, “LAIKS” pārstāvēto zīmolu saimei pievienojies vēl viens premium zīmols –  Longines, tikai tirdzniecības centrā “Spice” piedāvājot Longines  shop-in-shop sistēmas stendu.

“Jāpiebilst, ka sekojot līdzi patērētāju paradumiem, redzam, ka mūsdienu pasaulē pulkstenis ir daudz vairāk kā tikai ikdienas aksesuārs. Tas atspoguļo statusu, kalpo kā galvenā imidža detaļa un pastāsta par dzīves veidu, pasvītro individualitāti un gaumi,” stāsta veikala “LAIKSmārketinga vadītāja Irēna Kulikova.

Jaunajā “Laiks” veikalā t/c “Spice” apmeklētājiem tagad ir pieejamas arī rotaslietas ar dažādiem dārgakmeņiem, pusdārgakmeņiem, zelta rotaslietas, kā arī mūsdienīga bižutērija. Sekojot tendencēm un klientu vēlmēm, “LAIKS” regulāri papildina piedāvāto rotaslietu sortimentu, meklējot visdrosmīgākos un inovatīvākos risinājumus un tiecoties pēc ideālas kombinācijas – izsmalcinātas rotaslietas, izcila kvalitāte un mūsdienīgs stils.