news-image

Pēc rekonstrukcijas durvis tirdzniecības centrā “Spice” vēris kosmētikas zīmola “L’Occitane” jaunais konceptveikals

Tirdzniecības centra “Spice” apmeklētājiem pēc rekonstrukcijas atkal pieejams kosmētikas zīmola “L’Occitane” veikals, kura piedāvājumā ir augstas kvalitātes kosmētikas produkcija. Veikalā atradīsiet greznu aromātu sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus gan sievietēm, gan vīriešiem, kā arī siltus un viesmīlīgus aromātus mājoklim.

Jaunā koncepta veikals klientiem liks sajust Provansas šarmu tepat Latvijā un sniegs nebijušu iepirkšanās pieredzi. Reibinošā lavanda, pikantais rozmarīns, saldi greznā mandele un mūžam nevīstošā salmene ievīs ikvienu neaprakstāmās sajūtās, kas neatstās vienaldzīgu nevienu.

“L’Occitane” savā produkcijā izmanto vairāk nekā 200 botānisku sastāvdaļu, no kurām ceturtā daļa ir bioloģiski sertificētas un rūpīgi atlasītas, ņemot vērā to efektivitāti. Lietojot “L’Occitane” produkciju, klienti  garantēti iegūs labu pašsajūtu un dāvinās sev juteklisku baudu.

“L’Occitane” ir starptautisks uzņēmums, kas savu darbību uzsāka Provansā, 1976. gadā. Uzņēmuma dibinātājs Olivier Baussan veltījis savu dzīvi, lai pētītu dabiskos augus un dabas īpašības kosmētiskajos līdzekļos. Iedvesmojoties no dabas, viņš ir izstrādājis kosmētikas kompāniju, kas balstās uz ēterisko eļļu ražošanu un dabā iegūtām sastāvdaļām.

Atjaunoto “L’Occitane” kosmētikas veikalu meklē tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā:

L’Occitane (spice.lv)