news-image

Sieviešu apakšveļas zīmols “Triumph” gaida apmeklētājus atjaunotajās telpās

Tirdzniecības centra “Spice” apmeklētājiem pēc rekonstrukcijas atkal pieejams iemīļotais apakšveļas zīmols “Triumph”. Veikalā iespējams iegādāties augstas kvalitātes sieviešu apakšveļu, koriģējošo veļu, kā arī pidžamas. 

Jaunais veikala interjers veidots bēšos un baltos toņos, lai apmeklētāju uzmanību vērstu uz zīmola izsmalcināto produkciju. Veikala apgaismojums rada mājīgu un nepiespiestu atmosfēru, kur mierpilnā un harmoniskā vidē ikviena sieviete varēs izvēlēties sev piemērotāko veļu. Šobrīd veikalā izvietota arī jaunākā pavasara apakšveļas kolekcija, kas veidota košos toņos un papildināta ar ziedu motīviem.

“Triumph” zīmola saknes meklējamas Vācijā, kur tas sāka darboties jau tālajā 1886. gadā. Savas darbības laikā “Triumph” ir kļuvis par vienu no pasaules vadošajiem un iemīļotākajiem apakšveļas zīmoliem. Viens no uzņēmuma galvenajiem mērķiem ir likt justies jebkura vecuma un izmēra sievietei komfortabli apakšveļā. Tāpēc “Triumph” veikalā atradīsiet plašu izmēru, materiālu, kā arī dažādu stilu produktu klāstu.

Atjaunoto “Triumph” veikalu atradīsiet tirdzniecības centra “Spice” 2. stāvā.