news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” atvērts lielākais “Sportland” veikals Latvijā

Vadošais sporta un brīvā laika apģērbu un aksesuāru zīmols “Sportland” tirdzniecības centra “Spice” apmeklētājiem pieejams jaunās telpās. Šis ir līdz šim lielākais “Sportland” tīkla veikals Latvijā.

Cauri jaunajam veikalam vijās “Sportland” raksturīgais sarkanais skrejceliņš, kas iezīmē zīmola sportisko garu. Veikala interjers veidots melnos toņos un bagātināts ar sarkaniem akcentiem. Veikalā ir izvietoti arī spoži gaismekļi dažādās neona krāsās, kas vēl vairāk paspilgtina izvietotās brīvā laika un sporta preces, turklāt piešķir veikala interjeram modernu un dinamisku raksturu. Savukārt, industriālā plauktu sistēma paspilgtina moderno atmosfēru un ļauj viegli pārskatīt plašo sortimentu.

Lietuvā dibinātais "Sportland” ir kļuvis par starptautiski atpazīstamu sporta preču mazumtirgotāju, kā arī ir Latvijā pieprasītākais šī segmenta veikals. Zīmols piedāvā kvalitatīvus sporta un brīvā laika apģērbus no tādiem pasaulē zināmiem zīmoliem kā Nike, Adidas, Timberland, The North Face un vēl daudziem citiem. Bez plašā apģērbu un aksesuāru klāsta, veikalā iespējams atrast arī sporta inventāru jebkuram aktīvās atpūtas veidam.

Jauno “Sportland” veikalu atradīsi tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā pie "A" ieejas.