news-image

“TET” atklāj savu pirmo sadzīves tehnikas veikalu tirdzniecības centrā “Spice Home”

Tirdzniecības centrā  “Spice Home” savu pirmo sadzīves tehnikas veikalu atklāj tehnoloģiju uzņēmums “TET”. Šī ir līdz šim lielākā zīmola tirdzniecības vieta, kurā var iegādāties preces, kas līdz šim bijušas pieejamas vien “TET” internetveikalā. 

Jaunatklātā veikala interjers iekārtots mūsdienīgā un futūristiskā veidā. Īpašu uzmanību piesaista līnijveida griestu gaismas ķermeņi un interjera elementiem izvēlētā tumši pelēkā krāsā, kas bez ievērības neatstās nevienu garāmgājēju. Tajā ikviens tehnoloģiju mīļotājs atradīs sev piemērotāko un nepieciešamāko preci, turklāt izpalīdzīgie konsultanti palīdzēs tiem, kas lielajā piedāvājumā šķiet apjukuši.

Jaunajā “TET” veikalā apmeklētājiem pieejams plašs sortiments, zīmolam piedāvājot dažāda veida augstākās kvalitātes sadzīves tehniku, kā veļas mašīnas, ledusskapjus, trauku mazgājamās mašīnas, virtuves tehniku, skaistumkopšanas elektroniku, jaunākos televizoru modeļus, tā arī pieprasītākos viedtālruņus un citas digitālās ierīces.

Šajā “TET” veikalā iekārtota arī Samsung Device eXperience zona, kurā apmeklētājiem tiek sniegta iespēja izmēģināt, kā viena zīmola ierīces savā starpā iespējams savienot vienotā tīklā, tā atvieglojot savu ikdienu.

“TET” ir tehnoloģiju uzņēmums, kas apvieno mūsdienīgos digitālos procesus un izklaidi.

Jauno “TET” veikalu meklē tirdzniecības centra “Spice Home” 1. stāvā!