news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” atklāts "Meimelin" rotaslietu zīmola stends

Tirdzniecība centra "Spice" 1. stāvā, Palmu alejā atvēries "Meimelin" rotaslietu zīmola stends, kas rada mirdzošas rotas gan uz vietas veikalā, gan piedāvā jau gatavas rotaslietu kolekcijas, atbilstoši modes aktuālākajām tendencēm. "Meimelin" Tu vienmēr atradīsi savu perfekto rotas toni un veidu, un ja tāda vēl nebūs - profesionāli veikala konsultanti Tev to radīs!

Meimelin ir rotaslietu zīmols, kas rada mirdzošas rotas gan uz vietas veikalā, gan piedāvā jau gatavas rotaslietu kolekcijas, atbilstoši modes aktuālākajām tendencēm. Šeit Tu vienmēr atradīsi savu perfekto rotas toni un veidu, un ja tāda vēl nebūs - profesionāli veikala konsultanti Tev to radīs! Tev tikai atliks izvēlēties savu mīļāko kristāla toni, kas nākamo 30min laikā pārvērtīsies jaunā rotiņā. Šī ir unikāla pieredze, ko vērts piedzīvot!

Meimelin rotaslietu zīmols ir dzimis Latvijā, 2016. gadā. Tā izveidotājā ir Kristīne Rinča. Tas aizsākās kā rotalietu gatavošanas hobijs, pārvēršot Swarovski Elements kristālus mirdzošos auskaros. Ideja par šādu nodarbošanos dzima redzot to plašo kristālu krāsu un formu daudzveidību, kas bija pieejami dizaineriem, salīdzinot ar to šauro izvēli, kas bija pieejama veikalos kā gatavas rotas. Attiecīgi dzima ideja par īpaša veikala izveidi, kur klientiem tiktu piedāvāta plašā kristālu daudzveidība, ļaujot no tiem izvēlēties savu mīļāko toni un formu.

Meimelin rotas būtiski atšķiras no citām ar savu kvalitāti, jo to izgatavošanas procesā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un īpaša uzmanība tiek pievērsta pārklājumiem - lai tie būtu ar anti-alerģiskiem un ilgnoturīgiem zelta un sudraba toņa pārklājumiem.

Meimelin populārākie produkti ir kaklarotas ar gravētiem kuloniņiem, neredzamās kaklarotas, orģinālas formas gredzeni, neredzamās kaklarotas, auskari ar maināmiem piekariņiem, kā arī dabīgo pusdārgakmeņu un kristālu aproces.

Meimelin stāsts ir cieši savijies ar Parīzi. Meimelin radošais darbs notiek kopā ar franču dizaineriem, fotogrāfiem un stilistiem. Tādējādi ar katru Meimelin rotu var sajust apburošo Parīzes noskaņas būtību, kas nemanāmi saplūst ar Meimelin unikālo šarmu.

Meimelin (spice.lv)