news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” atklāts “Qubs by Dimax” pulksteņu un juvelierizstrādājumu stends

Tirdzniecības centra “Spice” nomnieku klāstam pievienojies pulksteņu un juvelierizstrādājumu zīmols “Qubs by Dimax”, piedāvājot plašu augstas klases pulksteņu sortimentu no pasaules zīmoliem, kā arī juvelierizstrādājumus. Stendā pieejami pulksteņi gan vīriešiem, gan sievietēm, kā arī dažādām gaumēm un noskaņojumiem - gan oficiāliem, gan ikdienišķiem un sportiskiem notikumiem. 

Jaunais stends priecēs savus klientus ar vadošo pasaules zīmolu pulksteņiem, piemēram, Tudor, Breitling, Zenith, Hamilton, Hublot, Longines, Bell & Ross, Tag Heuer, Nomos Glashütte, Norqain, Muehle-Glashütte, kā arī citiem vadošajiem zīmoliem. Piedāvājumā arī rotaslietas – gredzeni, auskari, kaklarotas, kas piemērotas kā ikdienai, tā arī īpašākiem dzīves brīžiem, no tādiem vadošajiem juvelierizstrādājumu zīmoliem kā Messika, Mikimoto un Pesavento.

Produktu klāstu paplašina augstas kvalitātes kastīšu un lādīšu sortiments, kas paredzēts rostaslietu, pulksteņu, aksesuāru un suvenīru uzglabāšanai, no britu ražotāja Wolf 1834. Stendā iespējams iegādāties arī elegantas pildspalvas un piezīmju grāmatiņas no Šveices uzņēmuma Caran d'Ache, lai veiktu pierakstus ar glanci.

“Dimax” ir vadošo pasaules pulksteņu un juvelierizstrādājumu oficiālais izplatītājs. Zīmola pārstāvji ir speciālisti ekskluzīvu rokas pulksteņu jomā, kā arī juvelierizstrādājumu un aksesuāru eksperti un pazinēji, tādēļ spēs palīdzēt atrast perfektu papildinājumu klientu kolekcijām.

Jaunais “Qubs by Dimax” pulksteņu un juvelierizstrādājumu stends atrodas tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā.

Qubs by Dimax (spice.lv)