news-image

Tirdzniecības centrā „Spice“ atvērts vienīgais „Pinko“ veikals Latvijā

Šī gada decembra sākumā tirdzniecības centra „Spice“ nomnieku klāstu papildinājis Itālijas modes zīmola „Pinko“ veikals, kas atrodas tirdzniecības centra pirmajā stāvā. Līdz ar veikala darbības uzsākšanu, „Pinko“  nostiprina savas pozīcijas Latvijas tirgū un veikala atvēršana Latvijā ir nozīmīgs solis „Pinko“ kā zīmola turpmākai attīstībai. 

Veikals iekārtots atbilstoši zīmolam raksturīgajai vizuālajai identitātei, kas orientēta uz dabisko estētiku. Interjera dizaina pamatā ir neitralitāte un daba. Apmeklētājus sagaida neliels mirdzošu bambusu mežs, ko raksturo zīmola identitātes tipiskākie elementi: atvērta plānojuma tirdzniecības platība ar pircējiem interesējošajām zonām. Tās papildinātas ar okera un košu krāsu fuksijas paklājiem, kā arī misiņa vitrīnām.

“Lēmumu ieiet Baltijas reģionā noteica sasniegtie rezultāti Austrumeiropas tirgos, kur pēdējos piecos gados mēs ne tikai esam nostabilizējušies, bet arī demonstrējuši strauju un nemainīgu izaugsmi. Mums nav šaubu, ka šeit gūtā pieredze mums ļaus labāk noteikt un pielāgoties mūsu klientu vēlmēm,” norāda „Pinko“ izpilddirektors Pjetro Negra.

Pjetro Negra arī norāda, ka tirdzniecības centrs Spice izvēlēts tādēļ, ka tas ir viens no prestižākajiem iepirkšanās galamērķiem Latvijā. “Pinko” ir guvis pasaules atzinību ar savu augsto kvalitāti, eleganci, ekskluzīvo, tajā pat laikā jauneklīgo apģērbiem un aksesuāriem raksturīgo stilu, savukārt tirdzniecības centrs “Spice”, viņaprāt, to lieliski reprezentē.

„Pinko“ zīmolam ir vairāk nekā 250 pašam piederošu veikalu un 1500 vairumtirdzniecības vietas pasaulē. “Pinko” aicina sievietes brīvi izmēģināt jaunus stilus, lai viņas varētu justies pārliecinošas un neatvairāmas. Zīmola klāstā ir atsvaidzinošas, drosmīgas un mūsdienīgas kolekcijas, kas atbilst luksusa standartiem par saprātīgu cenu. No izsmalcināta ikdienas tērpa līdz drosmīgākajiem tērpiem un ievērības cienīgiem elementiem un aksesuāriem – katrs produkts ir pārdomāts un  izgatavots Itālijā, lai izceltu labāko katrā sievietē.

Jaunajā veikalā pircējiem tiek piedāvāti dažādi apģērbi, somas, aksesuāri un apavi no zīmola 2021. gada rudens/ziemas un 2022. gada pavasara/vasaras kolekcijām.