news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” būs iespēja satikt mūziķi Donu

Svētdien, 28. aprīlī modes un dzīvesstila tirdzniecības centra “Spice” Lielajā ātrijā no pulksten 14:00 ikvienam būs iespēja novēlēt veiksmi Eirovīzijā Latvijas pārstāvim mūziķim Donam.

Pirms došanās uz Eirovīziju, kur Dons pārstāvēs Latviju ar dziesmu “Hollow”, mūziķis tiksies ar faniem un atbalstītājiem, lai sirsnīgā atmosfērā sniegtu nelielu, publisku interviju iecienītā youtube.com raidījuma “Generation Famous” vadītājai Laurai Saulītei, atbildētu uz klātesošo jautājumiem un saņemtu laba vēlējumus.

“Spices” Lielajā ātrijā uz īpaši izveidotas sienas līdz 28. aprīlim apmeklētāji var uzrakstīt savus spēka vārdus un novēlējumus Donam “Eirovīzijā”. “Mūziķis, kas piedalās starptautiskā konkursā, plašai auditorijai demonstrē ne tikai savu talantu, bet arī pārstāv valsti. Sabiedrības atbalsts šādās reizēs ir ļoti būtisks. Tas ne tikai iedvesmo mākslinieku, bet arī veicina tautas vienotību,” komentē “Spice” un “Spice Home” mārketinga vadītāja Svetlana Dāboliņa.

Klātesošajiem būs ne tikai iespēja satikt mākslinieku, bet arī kopā nofotografēties un saņemt autogrāfus.

Eirovīzijas dziesmu konkursā Malmē, Zviedrijā Latvijas dziesma izskanēs otrajā pusfinālā 9. maijā. Tajā piedalīsies arī Albānija, Armēnija, Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Grieķija, Gruzija, Igaunija, Izraēla, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Sanmarīno un Šveice. Eirovīzijas pirmais pusfināls notiks 7. maijā, savukārt fināls norisināsies 11. maijā.
Modes un dzīvesstila tirdzniecības centrs “Spice” ir mūziķa Dona ilggadējs atbalstītājs un sadarbības partneris.