news-image

Tirdzniecības centrā “Spice” darbību uzsāk vienīgais “Jo Malone London” veikals Latvijā

Šā gada sākumā tirdzniecības centrā “Spice“ darbību uzsācis Latvijā vienīgais “Jo Malone” britu parfimērijas veikals. Tas atrodas pirmajā stāvā un iekārtots Londonas dizaineriem raksturīgajā angļu nama garā ar mājīgu kamīnu, sentimentālām interjera detaļām un moderniem akcentiem. 

1994. gadā dibinātais smaržu nams “Jo Malone London” acumirklī kļuva slavens un tapa par britu stila ikonu, apvienojot mūsdienu britu kultūru, bezkompromisa izsmalcinātību un laikam nepakļāvīgu eleganci. Šodien, 2022. gada sākumā, pasaulslavenos “Jo Malone London” aromātus, telpu smaržas un ķermeņa kopšanas līdzekļus pārdod vairāk nekā 70 valstīs.

Graciozās “Jo Malone London” smaržu pudelītes uzreiz piesaista uzmanību ar to eleganci. “Cologne” kolekcijas smaržas aizraujoši stāsta par tradicionālajiem Lielbritānijas augiem un it kā aicina doties valdzinošā ceļojumā pa Lielbritānijas ainavām. “Jo Malone London” aromātiem piemīt unikāla īpašība, kas ļauj ikvienam iejusties smaržu stilista ādā, radot unikālu, savu personību izceļošu aromātu, izmantojot smaržu slāņošanas tehniku. Smaržu slāņošanas tehnika nozīmē, ka klients var izvēlēties jebkurus divus “Jo Malone London” aromātus un, uzsmidzinot tos uz ādas vienu pēc otra improvizētā secībā, radīt savu unikālo smaržu kombināciju. Nepareizas kombinācijas vienkārši nemēdz būt.

Līdzās populārajām smaržām “Jo Malone London” klāstā ir daudz aromātisku ķermeņa kopšanas līdzekļu, kas tiek gatavoti no rūpīgi izvēlētām, ādu lutinošām izejvielām. Tāpat zīmola klāstā pieejami daudz bagātīgi aromāti telpām – elegantas sveces, grezni telpu vai automašīnu aromatizētāji. Ekskluzīvā dizaina produkti ne tikai neatkārtojami smaržo, bet arī izrotā interjeru un ķermeņa kopšanas vai telpu aromatizēšanas rituālus pārvērš mazos svētkos. Katrs pirkums “Jo Malone London” veikalā tiek iesaiņots leģendārās krēmkrāsas kastītēs, kas apsietas ar melnām lentēm, tādēļ tās vienmēr ir elegantas, novērtētas un iekārotas dāvanas jebkuros svētkos.