news-image

Tirdzniecības centrā “Spice Home” atklāts paplašināts “BALTIC DATA” veikals

25. aprīlī tirdzniecības centrā “Spice Home” darbību uzsācis paplašinātais un atjaunotais “BALTIC DATA” informācijas tehnoloģiju veikals. 

Atjaunotais un paplašinātais “BALTIC DATA” veikals ir orientēts uz klientu ērtībām un apkalpošanu. Šis ir otrais lielākais zīmola veikals Latvijā, kas klientiem un datorspēļu entuziastiem piedāvā plašu datorpreču un aksesuāru klāstu. Arī šajā veikalā apmeklētājiem ir iespēja iegādāties “BALTIC DATA” pašu izveidotā zīmola “NITU” spēļu datorus, ko ar speciālista palīdzību varēsiet pielāgot katra datorspēļu entuziasta vēlmēm vislabākajai spēļu pieredzei. Veikalā iespējams ar speciālistu palīdzību komplektēt datortehniku ne tikai spēļu, bet arī biroja vajadzībām, turklāt zīmols piedāvā arī servisa pakalpojumus, ja radusies tāda nepieciešamība. 

“BALTIC DATA” šogad svin 30 gadus kopš zīmola dibināšanas un šobrīd ir viens no stabilākajiem un uzticamākajiem uzņēmumiem informāciju tehnoloģiju tirgū. Šobrīd zīmolam ir 16 specializēti datortehnikas preču mazumtirdzniecības veikali visā Latvijā.

Jauno “BALTIC DATA” veikalu meklē “Spice Home” 2. stāvā.