news-image

Tirdzniecības centrā “Spice Home” durvis ver otrais “Miele” veikals Latvijā

Šodien, tirdzniecības centrā “Spice Home” ticis atklāts otrais sadzīves tehnikas zīmola “Miele” veikals Latvijā. Šis ir arī pirmais zīmola veikals, kas atrodas tirdzniecības centrā, tādējādi kļūstot vēl pieejamāks klientiem. Premium klases sadzīves tehnikas veikalā “Miele” atradīsiet ēdienu gatavošanas, saldēšanas iekārtas, kafijas aparātus, trauku mazgājamās mašīnas, kā arī iekārtas veļas un grīdas kopšanai.

Jaunais “Miele” veikals tirdzniecības centrā “Spice Home” veidots zīmolam raksturīgajos pelēkajos un baltajos toņos, radot neitrālu interjeru, tādējādi izceļot veikalā pieejamo tehniku. Veikalā apmeklētājus sagaidīs zinoši konsultanti, kas palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko sadzīves tehniku Jūsu vajadzībām un mājoklim. Tāpat, veikalā tiks organizētas meistarklases un produktu prezentācijas, lai apmeklētāji varētu iepazīties ar jauno produktu priekšrocībām jau pirms to iegādes.

Zīmols “Miele” šogad svin savu 15. darbības gadu Baltijas valstīs, tā galvenais vadmotīvs ir “Immer Besser” jeb tulkojumā no vācu valodas – vienmēr labāk. Tas iezīmē uzņēmuma ambīcijas nepārtraukti attīstīties, lai spētu patērētājiem piedāvāt un nodrošināt ilgtspējīgu sadzīves tehnoloģiju dzīves ciklu.

Miele” veikals atrodams tirdzniecības centra “Spice Home” 1. Stāvā.